Šodien cīņa pret SK Cēsis

Šodien mūs gaida smags pārbaudījums Ķekavā – izbraukuma spēle pret SK Cēsis komandu. Pirmā apļa spēlē tika piedzīvots smags zaudējums ar 0:5. Bet šodien ir jauna diena, tas rezultāts jau ir pagātne.

SK Cēsis komandai šodien nevarēs palīdzēt viens no komandas līderiem Ralfs Apsītis, tāpat arī kā mūsu rindās Aleksandrs Ivanovs – abi iepriekšējā spēlē nopelnīja brīdinājumus, kuri kļuva par trešajiem šajā sezonā. Bez Aleksandra Ivanova, joprojām nevar palīdzēt Daņila Savicks, Igors Ļahovs, Aleksandrs Babuškins, kuri noteikti būtu pastiprinājuši mūsu sastāvu šodien. Tāpat arī būs jāizcieš bez Pāvela Baikova. Toties šodien ir gaidāma Jevgenija Jenata atgriešanās laukuma spēlētāja lomā, pēdējā reize, kad viņš devās laukumā kā aizsargs, bija vēl 2015.gada sezonā. Tāpat arī Ruslans Aleksejevs ir atgriezies ierindā pēc vienas spēles diskvalifikācijas izciešanas. Ir iespējama arī vēl viena mūsu Jaunatnes komandas spēlētāja – Artjoma Naimoviča debija 2.līgā.

Neskatoties uz to, ka SK Cēsis rindās nevarēs palīdzēt Ralfs Apsītis, viņiem joprojām ir ļoti spēcīgs sastāvs, un viņi noteikti negribēs pieļaut otro zaudējumu pēc kārtas. Viņi piektdien aizvadīja spēli Salaspilī pret FK Alberts, kur piedzīvoja zaudējumu ar 2:3.

Spēles sākums 14:00 “FK Auda” stadionā, Ķekavā. Mums ir nepieciešams jūsu atbalsts! #ticamkomandā