Fiasko Rugājos

Vakar Rugājos bija ļoti principiāla spēle par 4.vietu Vidzemes reģiona B grupā, kur “FK Lielupe” devās ar pavisam novājinātu sastāvu, Andrejs Babuškins bija spiests sākt no pirmajām minūtēm sev neierastajā pozīcijā – centrālā aizsarga lomā, tāpat arī Pāvels Baikovs bija palicis pavisam viens, jo šoreiz Ruslans Aleksejevs izcieta diskvalifikāciju, arī Deivids Mielēns nevarēja doties uz šo spēli. Uz maiņu bija arī Kārlis Villerušs un Renāts Rahimovs, abi izgāja otrajā puslaikā un spēlēja neskatoties uz savainojumiem.

Ja pēc pirmā puslaika rezultāts bija tikai 0:1, tad kopumā zaudējums ar 0:6. Līdz ar to savstarpējās spēlēs esam aiz “FK Balvi”. Jācer, ka tomēr spēsim noslēgt sezonu pozitīvi.

Kārlis Villerušs (“FK Lielupe” galvenais treneris): “Grūti kaut ko teikt pēc šādas spēles, jo šodien nespējām neko parādīt. Protams, mūsu sastāvs šodien bija pavisam eksperimentāls, bet tas nenozīmē, ka drīkstam zaudēt ar tādu rezultātu. Pats grūtākais ir tas, ka šis izbrauciens prasīja 8 stundas ceļā, lai zaudētu ar šādu rezultātu. Turklāt baidos iedomāties, kas būtu, ja šodien vārtos Antons Vasiļjevs nebūtu tik lielisks. Rezultāts noteikti būtu pavisam drūms. Tagad priekšā “SK Cēsis”, domāsim, ka pārsteigt viņus, un tad vēl “FK Alberts”, būs jācīnās par 5.vietu visticamāk, bet arī par to būs jāpapūlas.”

Spēles protokols – šeit.

Video ar spēles momentiem arī tiks pievienots drīzumā.