Šī gada kluba pirmajā Valdes sēdē FK Lielupe Valde lemj par pirmssezonas plāniem un LFF vēlēšanām

Vakar notikušajā šī gada pirmajā Biedrības “Futbola Komanda “Lielupe”” Valdes sēdē tika izskatīti vairāki jautājumi, kuri ir saistīti ar komandas pirmssezonas sagatavošanās procesu, kā arī vairāki citi aktuālie jautājumi.

Šovakar FK Lielupe aizvadīs Rīgas Futbola Līgas Cerības kausa 1/4 fināla spēli pret Pafbet. Uzvaras gadījumā jau nākampiektdien komandu gaida 1/2 cīņa. Līdz ar to treniņu grafiks tiks apstiprināts pēc šī vakara spēles, taču jau ir noteikts, ka 21.februārī notiks atklātais treniņš, kurā varēs piedalīties ikviens gribētājs. Atklātā treniņa ietvaros notiks spēlētāju atlase. Šajā atlasē tiks pārbaudītas spēlētāju fiziskās dotības, tehniskās iemaņas un spēles izjūta. Pēc plāna šajā treniņā notiks ne tikai treniņš, bet arī divpusēja spēle pret esošajiem FK Lielupe spēlētājiem. Pieteikties atklātajam treniņam var caur mūsu mājaslapu, sadaļā Join The Team vai sazinoties ar FK Lielupe menedžeri Maksimu Bočarņikovu pa tālruni 27277722.

Tāpat tika nolemts, ka šī gada 7.februārī norisināsies Biedrības “Futbola Komanda “Lielupe”” Ārkārtas Biedru sapulce, kurā tiks lemts par jauno Biedrības Statūtu redakciju, bet šī gada 15.marta Biedrības “Futbola Komanda “Lielupe”” Biedru sapulcē notiks Biedrības Valdes vēlēšanas. Lai pieteiktos Valdes vēlēšanām līdz 2020.gada 1.martam ir jāiesūta rakstisks pieteikums uz komandas e-pastu: fklielupe@gmail.com, kurā jānorāda pieteicēja personas dati un jāpievieno motivācijas vēstule.

Komandas valde nopietni izvērtē iespējas aprīļa beigās, īsi pirms sezonas sākuma, doties nelielā nometnē uz Spānijas pilsētu Adra. Pēc plāna komanda tur aizvadīs piecu dienu treniņu nometni, aizvadot vienu vai divas pārbaudes spēles pret vietējo komandu Adra FC. Šis būs vēsturisks moments, jo tā būs ne tikai pirmā kluba treniņu nometne ārpus Latvijas, bet arī pirmā spēle ārzemēs. Pašlaik tiek meklēti izdevīgākie lidojumu varianti kā arī plānotas visas pārējās brauciena detaļas.

Kā pēdējo jautājumu kluba valde izskatīja Latvijas Futbola Federācijas Prezidenta un Valdes vēlēšanas. Vairāki kandidāti bija vērsušies pie mūsu komandas vadības ar lūgumu atbalstīt viņu kandidatūras. Šobrīd, pēc LFF Statūtiem, katrs biedrs drīkst izvirzīt tikai vienu prezidentu, vienu viceprezidentu un vienu valdes locekli kārtējām vēlēšanām, tāpēc FK Lielupe valde, pēc ilgām diskusijām, ir nolēmusi neizvirzīt nevienu kandidātu gaidāmajām vēlēšanām, motivējot šo lēmumu ar to, ka nav nekādu kritēriju, pēc kuriem būtu iespēja izvērtēt, kurš no kandidātiem ir labāks. Kluba vadība uzskata, ka pašreizējā situācija, kad biedrs drīkst izvirzīt tikai vienu kandidātu, stipri ierobežo LFF biedru tiesības. Tāpat kluba vadība, neredzot kandidātu programmas, nevar izvērtēt kandidātu atbilstību LFF valdes locekļu posteņiem. Neviens no pašreizējiem kandidātiem nav nedz publiskojis, nedz arī aicinājis uz tikšanām, lai pārrunātu un iepazīstinātu ar savu programmu, mērķiem un darbības plāniem kā LFF valdes loceklim. FK Lielupe ciena katru no kandidātiem, bet, lai parakstītos zem kāda konkrēta kandidāta FK Lielupe šoreiz ir lēmusi rūpīgi izvērtēt kandidāta mērķus un atbilstību LFF valdes locekļa amatam, un tāpēc neizvirzīs LFF vēlēšanām kandidātus bez konkrētas programmas. Ko mēs, FK Lielupe, atbalstīsim LFF vēlēšanās – tiks lemts marta Valdes sēdē, kad būs zināmi visi kandidāti.

Kā jau iepriekš bija minēts, 2020.gads mūsu komandai solās būt ļoti interesants un ar notikumiem bagāts. Līdz ar to arī mūsu kluba vadībai šogad būs daudz darba, lai varētu īstenot visus plānus un sasniegtu izvirzītos mērķus. Tieši tam par godu FK Lielupe Laureātu vakarā arī tika prezentēts jauns kluba moto – #TicamSapnī.