Saskaņā ar Latvijā izsludināto ārkārtas stāvokli, FK Lielupe atceļ martā paredzētās pārbaudes spēles un ievieš īpašus drošības pasākumus

FK Lielupe valde, sekojot 12. martā valsts Krīzes vadības padomes sēdes pieņemtajam lēmumam izsludināt visā valsts teritorijā ārkārtas stāvokli no 2020.gada 13.marta līdz 2020.gada 14.aprīlim COVID-19 slimības izplatīšanās dēļ, kā arī izvērtējot Latvijas Futbola Federācijas rekomendāciju šajā periodā atteikties no pasākumu un sacensību rīkošanas, šovakar ir pieņēmusi virkni drošības pasākumu, lai pasargātu savu spēlētāju veselību.

Svētdien paredzētā lielā Biedrības “Futbola Komanda “Lielupe”” Biedru sapulce, kuras darba kārtībā ir arī Biedrības Prezidenta un Valdes vēlēšanas, notiks attālināti, ar video-konferences starpniecību. Prezidenta un Valdes vēlēšanas tiks aizvadītas izmantojot online balsošanu.

Visas martā paredzētas pārbaudes spēles ir atceltas, tostarp arī svētdien ieplānotā iekšējā treniņa spēle.

Pērn, komanda bija plānojusi doties uz Spāniju uz nelielu treniņnometni, taču sakarā ar augstām izmaksām no Spānijas puses, komanda ir nomainījusi skatienu uz Lietuvu un bija ieplānojusi doties uz 4 dienu treniņnometni uz Lietuvas pilsētu Pluņģe, kur tiktu aizvadīta arī viena draudzības spēle pret vietējo komandu FK Babrungas, taču arī šis brauciens, sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, ir atcelts.

Tāpat klubu vadītājiem tika paziņots, ka gaidāmās LU Kausa 1/4 fināla, kā arī izšķirošās LU Futbola Līgas spēles ir pārceltas vismaz uz četrām nedēļām.

20.martā paredzētā jauno spēlētāju atlase ir atcelta, savukārt pēdējā jauno spēlētāju atlase, kura bija ieplānota uz 3.aprīli, šobrīd ir pārcelta vismaz uz 10.aprīli. Gadījumā, ja tā nenotiks arī 10.aprīlī, visi tie, kuri pieteiksies atlasei tiks par to informēti savlaicīgi.

Apzinoties situācijas nopietnību, visi gaidāmie treniņi ir atcelti. Par turpmāko treniņu norisi tiks lemts 2020.gada 15.marta Valdes sēdē.

Aicinām visus spēlētājus un klubus būt saprotošiem, nopietni attiekties pret valsts norādījumiem un rūpēties par sevi un apkārtējiem.