Rīt sākas jaunā 3. līgas sezona

Jau rīt FK Lielupe savā ierastajā spēļu mājvietā, Rīgas 49. vidusskolas stadionā, iestartēs savu 9. sezonu Latvijas Futbola Federācijas rīkotajos čempionātos.

Šogad, pēc 3 gadu prombūtnes Latvijas Rietumos, atgriežamies 3. līgas Ziemeļu reģionā (iepriekš saukts arī par Vidzemes čempionātu), līdz ar to mums pretī stāsies vēl iepriekš nesatikti pretinieki – pirmais no tiem ir Futbola Parks Academy/LSPA apvienotā komanda, kurai šī būs pirmā pieredze pieaugušo futbolā. Šo komandu pārsvarā veido spēlētāji, kuri pārstāv savu klubu arī Latvijas U-18 čempionāta meistarības grupā. Vēl čempionāta gaitā mērosimies spēkiem ar Ogre United, DSVK Traktors un FK Alberts, bet reģiona finālturnīrā ar kādu no šīm komandām – FK Sigulda, FK Valka, FK Pļaviņas DM, FK Cēsis un FK Madona Kvarcs, pret kuru tiksimies jau nākamās nedēļas nogalē Atbildīgas spēles Latvijas kausa 1. posma 2. kārtas ietvaros.

Šīs sezonas sagatavošanās posmā mums pašiem ir izdevies noturēt sastāva kodolu kā arī tam ir piepulcējušies vairāki jauni un perspektīvi futbolisti. Kā vieni no spilgtākajiem ir Dāvis Trapučka, kurš ir Liepājas Metalurgs akadēmijas audzēknis, kuram ir aizvadītas arī divas spēles Latvijas 1. līgas čempionātā; Romans Navomirs, kurš futbola iemaņas ir apguvis Šitika futbola skolā un vēlāk arī Riga FC un Dāvis Pētersons, kurš pērn aizvadīja sezonu JDFS Alberts akadēmijā.

Tā kā šogad ir paredzēta visai nozīmīga rotācija starp 3. un 2. līgas komandām (4 labākās komandas no 3. līgas tiks līgu augstāk, bet 4 sliktākās komandas no 2. līgas tiks līgu zemāk), tad komandas mērķis ir cīnīties par Ziemeļu reģiona medaļām, kas pavērtu iespējas nākamajā sezonā spēlēt jau līgu augstāk.

Šajā sezonā Latvijas 3. līgas čempionāts pirmo reizi tā norises vēsturē ir ticis pie titulsponsora, līdz ar to čempionāta oficiālais nosaukums šogad būs Dali Dali 3. Līga.