Pirmo uzvaru sezonā meklēsim pret Siguldu

Pēc ārkārtīgi neveiksmīgās Dali Dali 3. līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas atklāšanas spēles aizvadītajā nedēļā pret Super Nova dublieriem, kurā cietām ļoti sāpīgu zaudējumu ar 0:9, šodien mums pretī stāsies mūsu līmeņa komanda – FK Sigulda. Spēles sākums visai vēlu – 21:15, Hanzas vidusskolas stadionā.

Jāpiezīmē, ka Sigulda jau ir aizvadījusi 2 spēles, turklāt abas ir spējusi uzvarēt. Vispirms tika pieveikti DSVK Traktors ar 6:3, bet pēc tam ar 2:1 Ogre United dublieri. Pretinieku sastāvā noteikti jāizceļ Matīss Bieziņš, kurš pirms šīs sezonas pārnāca no FK Limbaži, kuras sastāvā ir bijis visu laiku rezultatīvākais kluba spēlētājs. Šosezon divās spēlēs Bieziņam jau 4 gūtie vārti. Tāpat pretiniekus pārstāv divi mūsu bijušie spēlētāji – Deivids Mielēns un Ģirts Nauris Priednieks.

Arī šajā spēlē mūsu sastāvā būs manāmas vairākas jaunas sejas. Debitēt būs iespēja Robertam Leladzem, kurš ir zināms kā perspekīvs LFF tiesneša asistents. Aizsardzības līniju papildinājis ir Jurijs Funtikovs, kurš pērn pārstāvēja Salaspils komandu SK Kengaroos. Tāpat sastāvu papildinājuši Mareks Grāvītis un Rolands Augstkalns. Diemžēl šajā spēlē nevarēs palīdzēt pamatsastāva spēlētāji – Rikardo Paoli un Igors Krasovs.

Lai arī pirmssezonā aizvadījām pārbaudes spēli pret Siguldu, kuru uzvarējām ar 4:1, pretinieki sastāvu ir ievērojami papildinājuši. Līdz ar to spēle gaidāma krietni līdzīgāka.