Pēdējais brīdis pievienoties komandai!

Ir pēdējais brīdis, lai pievienotos mūsu komandai un jau šovasar spēlēt mūsu komandas kreklā! FK Lielupe aicina pievienoties komandai visus gribētājus (vīriešus un sievietes) sākot no 16 gadu vecuma, kuriem interesē futbols un vēlas piedalīties turnīros vai vienkārši pavadīt brīvo laiku futbola gaisotnē. 

FK Lielupe pamatvērtības:
baudīt spēli, gūt no tās prieku;
mācīties;
pilnveidoties;
attīstīties. 
Mūsu galvenais mērķis – dot iespēju trenēties, attīstīties un spēlēt futbolu katram, kam ir vēlēšanās, neatkarīgi no futbola prasmēm. 

Komanda pastāvīgi organizē arī ārpus futbola laukuma kolektīva saliedēšanas pasākumus. Mūsu kolektīvs vienmēr ir bijis ļoti draudzīgs, tā ir viena liela ģimene. Katrs spēlētājs, neskatoties uz viņa sportiskām iemaņām un pavadīto laiku klubā, ir ierakstīts kluba vēsturē, katrs no viņiem ir savā veidā devis ieguldījumu komandas attīstībā. Kluba eksistences laikā jau ir izveidojušās vairākas tradīcijas, kurām klāt nāk arvien jaunas. 

2018.gadā FK Lielupe tradicionāli piedalīsies Latvijas 2. līgas čempionātā un Latvijas kausa izcīņā, kā arī tiks izveidota komanda startam Latvijas 3. līgas čempionātā. 

Mēs aicinām visus gribētājus pievienoties mūsu futbola ģimenei atnākt uz kādu no mūsu atklātajiem treniņiem, kuri notiek Rīgas centrā, Rīgas 49. vidusskolas stadionā, pārbaudīt savas spējas, pierakstīties komandā, sākt trenēties un jau šovasar spēlēt FK Lielupe kreklā. 

Treniņi notiek trīs reizes nedēļā – trešdienu un piektdienu vakaros un svētdienās pa dienu. 

Pieteikties komandā, kā arī uzzināt vairāk informācijas var mūsu mājaslapas sadaļā “Join The Team“, kā arī zvanot uz telefona numuru 26683592 vai rakstot uz mūsu e-pastu – fklielupe@gmail.com.

#pievienojieskomandai #pievienojiesģimenei#ticamkomandā