Nerealizējam savus momentus un netiekam Rīgas Futbola Līgas izslēgšanas spēlēs

Nedēļu noslēdzām ar Rīgas Futbola Līgas regulārā čempionāta pēdējo spēli pret komandu BallIn, kuras sastāvā spēlē vairāki mums labi zināmi spēlētāji – Pāvels Baikovs, Antons Vasiļevs, Artis Kalniņš, Aleksandrs Ivanovs, Aleksandrs Gladuševs un Aleksejs Vasiļjevs. Šī spēle bija izšķiroša – bija nepieciešams izcīnīt vismaz vienu punktu, lai saglabātu cerības uz iekļūšanu Play-off kārtā.

Spēle iesākās ārkārtīgi neveiksmīgi – jau pirmajā pretinieku uzbrukumā vārtu priekšā nespējām nosegt pretspēlētāju un jau 0:1. Bet jau minūti vēlāk pretinieku vārtsargs pieļāva muļķīgu kļūdu, atdodot bumbu Rikardo Paoli tieši uz kājas, kurš spēja sodīt pretinieku ar vārtu guvumu. Dažas minūtes vēlāk Paoli izmanto ātru pretuzbrukumu un aukstasinīgi raidīja bumbu starp pretinieku vārtsarga kājām. Spēles pirmās 8 minūtes dominējām laukumā – sitienos pa vārtiem bijām priekšā ar 11 pret 3. Tas lika pretiniekiem paņemt minūtes pārtraukumu. Diemžēl pēc šīs pauzes spēle apgriezās kājām gaisā, un pretinieks līdz puslaika beigām guva trīs bezatbildes vārtus.

Otrajā puslaikā bija jāpaveic varoņdarbs un jāatspēlējas, lai turpinātu dalību nākamajā kārtā. Diemžēl tas nesākās kā bija cerēts – lai arī uzbrukām, savas iespējas realizēt nespējām, ko nevarētu teikt par pretiniekiem. Praktiski katru uzbrukumu viņi realizēja un līdz puslaika vidum jau bija vadībā ar 2:7. Rikardo Paoli nopelnīja bīstamu soda sitienu pie paša soda laukuma, ko ar ļoti precīzu sitienu vārtu augšējā stūrī realizēja Georgijs Tkačovs, kuram turnīrā šie bija jau devītie vārti. Diemžēl tie bija mūsu pēdējie vārti spēlē. Spēles beigās mūsu spēlētāji pavisam nolaida rokas, un par spēli aizsardzībā aizmirsa pavisam, par ko samaksājām ar vēl 3 zaudētiem vārtiem. Ar šo zaudējumu izslēdzām jebkādas cerības uz Top-6.

Tagad jāgaida lēmums no organizētājiem par Cerības kausa rīkošanu. Tajā piedalītos 4 komandas, kuras netika Play-off stadijā, kā arī 4 ceturtdaļfināla neveiksminieces.

Kārlis Villerušs (FK Lielupe kapteinis): “Šovakar atdevām visus spēkus laukumā, izveidojām ļoti daudz teicamu vārtu gūšanas iespēju, spējām piespiest BallIn pie viņu vārtiem, taču realizācija šodien pievīla. Ja šādi mēs spēlētu visa turnīra laikā, tad nedomāju, ka mēs paliktu pēdējie savā grupā. Protams, žēl, ļoti žēl, ka nesanāca, taču jāatzīmē, ka šī ir pirmā pieredze mūsu komandai telpu futbolā, daudzi spēlētāji līdz šim nav spēlējuši zālē, tāpēc to, ka mēs aizvadījām pēdējo spēli – man ir prieks, jo tiešām diezgan lielu laika posmu spējām dominēt laukumā, arī otro puslaiku iesākām ļoti aktīvi, veidojām momentu pēc momenta, taču tad jau pavisam aizmirsām par aizsardzību. Būs vai nebūs Cerības kauss – jāgaida lēmums no organizatoriem, bet mēs labprāt tajā piedalītos. Tagad 22.decembrī mūs gaida liels Ziemassvētku pasākums – Ziemassvētku kauss 2019, kuru šoreiz organizējam kopā ar mūsu draugiem – FK Saurieši. Pēc turnīra dosimies pelnītā atpūtā, tad tikai 11.-12.janvārī satiksimies Jaungada pasākumā, un tad jau arī uzsāksim gatavoties 2020.gada 3.Līgas sezonai. Ir gaidāmi ļoti interesanti jaunumi, projekti – jau tagad mēs zinām, ka nākamais gads būs vēsturisks mūsu klubam, būs daudz jaunu ierakstu kluba vēstures sadaļā, bet par to jūs visi uzzināsiet tikai jaunajā gadā. Noteikti būs interesanti ne tikai spēlētājiem un vadībai, bet arī mūsu līdzjutējiem. Visi jau tagad cītīgi strādā, lai nākamajā gadā FK Lielupe vārds skanētu lepni! Noteikti sekojiet ziņām.