Latvijas kausa izcīņas otrā posma pirmajā kārtā tiksimies ar “FK Jēkabpils/JSC”

Šodien norisinājās 2017.gada Latvijas kausa izcīņas otrā un trešā posma izloze.

Pēc pirmā posma izlozes rezultātiem “FK Lielupe”  automātiski kvalificējās otrajam posmam. Turnīra otrajā posmā piedalās 12 pirmās kārtas uzvarētāji, 6 komandas, kuras automātiski kvalificējās otrajam posmam, kā arī klāt nāk arī “Komanda.LV” 1.Līgas klubi. Šodien notikušajā izlozē tika izlozēti otrā posma pirmās kārtas pāri, kā arī potenciālie otrā posma otrās kārtas un trešā posma pāri. Trešajā posmā, jeb astotdaļfinālā, cīņu par Latvijas kausu uzsāks arī “SynotTip” Virslīgas čempionāta komandas.

Pēc šīs izlozes rezultātiem mums būs jātiekas ar “Komanda.LV” pašreizējo 12.vietas ieguvēju – “FK Jēkabpils/JSC” komandu. Par spēles vietu un datumu mēs ziņosim papildus.

latvijas_kauss_06062017_izloze_11

latvijas_kauss_06062017_izloze_2

Kārlis Villerušs (“FK Lielupe” galvenais treneris): “Latvijas kausa izcīņas izloze vienmēr ir neparedzama, arī šogad tīri teorētiski varējām aizkļūt līdz pat 1/16 finālam neaizvadot nevienu spēli, kas tomēr nav normāli, ka daudzi klubi atsakās no dalības Latvijas kausā, kas mūsuprāt ir goda lieta, un mēs vienmēr ar nepacietību gaidām šo notikumu. Protams, var jau saprast tās komandas, no vienas puses, bet no otras… Es uzskatu, ka ir pienācis laiks izveidot tā saukto 2.Līgas kausu, par ko jau otro gadu cīnos “TautasFutbols.LV” projekta ietvaros, jo dalība šādā turnīrā 2.Līgas komandām arī būtu interesanta, jo katra no komandām varētu pacīnīties par kausu. Runājot par šo izlozi, tad, protams, gribējām kādu 2.Līgas komandu, bet ko lai dara. Neskatoties uz to, ka “FK Jēkabpils/JSC” komanda ir tikai 12.vietā “Komanda.LV” 1.Līgas čempionātā – tā tomēr ir 1.Līgas komanda, kas jau ir pavisam cits līmenis. Būs ļoti grūta spēle, bet tas ir futbols, viss kas var notikt, un mūsu puiši noteikti cīnīsies un atdos laukumā visus spēkus!”

Izmantotie resursi:
“Latvijas Futbola federācija”