Klāt 49.vidusskolas derbijs

Derbiju dienā vienmēr ir īpaša sajūta. Mo un viņa kompānija ir gatava cīņai!

Tikšanās ar “Riga United F.C.” vienmēr mums ir principiāla. Neskatoties uz to, ka klubi savā starpā uztur labas attiecības, laukumā šajā divcīņā draugu nav. Katrai no komandām ir svarīgi pierādīt, ka tieši viņi ir galvenie Rīgas 49.vidusskolas stadionā.

Ne ar vienu citu komandu neesam spēlējuši tik bieži kā ar “Riga United”. Bilance gan mums nav labvēlīga, bet, cik mēs atceramies, šo komandu savstarpējās spēles bieži vien bija ļoti spraigas un interesantas. Tā vienu reizi 2014.gada 3.Līgas spēlē “FK Lielupe” gandrīz paglābās no zaudējuma 1:6, kad spēja atspēlēties līdz 4:6 un izveidot vēl vairākus bīstamākos momentus pie pretinieku vārtiem. Mēs labi atceramies interesantāko 2015.gada aprīļa draudzības spēli, kad spēle noslēdzās 3:3, ārzemniekiem gūstot trešos vārtus pašā spēles izskaņā. 2015.gada 3.Līgas čempionāta spēle tika pārtraukta, kad laukumā tika izmests paštaisīts spridzeklis, ciešot mūsu toreizējam un tagadējam “Riga United F.C.” spēlētājam Aleksandram Ivanovam. Bijušas arī dažas uzvaras, bet vairākas spēles beidzās ar graujošu “Riga United” pārsvaru. Pēdējā tikšanās reize bija pavisam nesen, 12.jūlijā, 3.Līgas ietvaros, kad mūsu dublieru komanda piekāpās ar 0:4 “Riga United” otrajam sastāvam.

Turnīra tabulā “Riga United” ar 14 punktiem atrodas virs mums, kas ir tikai par vienu punktu vairāk nekā “Lielupei”. Savu pēdējo spēli tieši nedēļu iepriekš “Riga United” aizvadīja pret “FK Limbaži”, cīnoties neizšķirti 2:2, bet līdz tam, jūlija sākumā, tika izcīnīta pārliecinoša uzvara pār “FK Valka” ar 7:2. Tikmēr “FK Lielupe” komandai 2.Līgas čempionātā bijusi vairāk nekā mēnesi ilga pauze, kuru aizvakar pārtraucām ar spēli izbraukumā pret “FK Pļaviņas DM”, zaudējot ar 0:5.

Runājot par sastāvu, tad šovakar komandai nespēs palīdzēt Ruslans Aleksejevs un Dāvis Mārcis Valmiers, toties visi pārējie spēlētāji ir atpakaļ ierindā. Savukārt mūsu aizsardzībai būs cieši jāpieskata pretinieku uzbrucējs Jāni Pakalnu, kurš ar 15 gūtiem vārtiem pašlaik ir rezultatīvākais spēlētājs visā līgā (otrā vietā esot mūsu Ruslanam Aleksejevam ar 11 precīziem sitieniem).

Spēles sākums 20:45 Rīgas 49.vidusskolas stadionā. Nāc un atbalsti!

#ticamkomandā