Jau šovakar aizvadīsim Latvijas kausa izcīņas spēli

Šovakar 19:00 Kauguru vidusskolas stadionā “FK Lielupe” aizvadīs 2017.gada Latvijas kausa izcīņas 1/32 fināla spēli pret “Komanda.LV” 1.Līgas klubu “FK Jēkabpils”. Šī būs jau otrā reize, kad “FK Lielupe” aizvadīs savu mājas spēli Jūrmalā, kas ir vēl viens ļoti nozīmīgs moments mūsu komandai. Pirmo reizi mēs aizvadījām savu mājas spēli Jūrmalā tas notika turpat Kauguru vidusskolas stadionā un tā bija 2015.gada Latvijas kausa izcīņas pirmā posma spēle pret “FK Priekuļi”, kad “FK Lielupe” svinēja uzvaru ar 2:1. Protams, šovakar pretinieks ir daudz meistarīgāks un ir gaidāma ļoti grūta spēle.

“FK Jēkabpils” komanda pēc 10 aizvadītām kārtām pašlaik atrodas 11.vietā “Komanda.LV” 1.Līgas tabulā. Pēdējā 1.Līgas čempionāta kārtā, kura norisinājās aizvadītajās brīvdienās, “FK Jēkabpils” savās mājās pārliecinoši ar 5:1 pārspēja “FK Tukums 2000/TSS” komandu. Šī bija jau trešā mūsu šodienas pretinieku uzvara pēc kārtas, līdz tam viņi ar 2:1 apspēlēja “FK Auda” komandu, un ar 3:2 pārspēja “JDFS Alberts” vienību. Līdz ar to, jūnijā šī komanda nav zaudējusi nevienu punktu, kas nozīmē tikai to, ka komanda ir ieskrējusies, ko nevar teikt par “FK Lielupe”, jo pēdējās spēles bija diezgan neveiksmīgas.

Pats galvenais šovakar ir nebaidīties, nedomāt par to visu un iet laukumā ar domām par uzvaru! Aicinām visus Jūrmalas iedzīvotājus nākt atbalstīt mūsu komandu, mums būs nepieciešams jūsu atbalsts!

#ticamkomandā