Iekustināsim Futbola dienu!

Vairāki futbolisti izmantoja iespēju atnākt uz atklāto “FK Lielupe” treniņu, vairāki no viņiem arī palika komandā. Foto – Helena Villeruša

Tuvojas ikgadējs sporta festivāls – #BeActive Eiropas Sporta nedēļa, kuras ietvaros norisinās arī Futbola dienas pasākumi. “FK Lielupe” arī šogad priecēs futbola cienītājus ar dažādiem pasākumiem.

Eiropas Sporta nedēļa šogad norisināsies no 23. līdz 30.septembrim. “FK Lielupe” pasākums ir ieplānots uz 23.septembri, kurš norisināsies visas dienas laikā. Vispirms 13:00 notiks lielā komandas sapulce, kurā jau būs informācija par nākamo sezonu. Kā solīja kluba prezidents Kārlis Villerušs, ir gaidāmas būtiskas pārmaiņas, jo nākamgad “FK Lielupe” izvirza sev lielus mērķus, viens no tiem ir ierindoties Vidzemes reģiona 2.Līgas trijniekā. Noteikti par visām izmaiņām ziņosim pēc 23.septembra.

 

 

Liene Roopa kopā ar vairākām citām meitenēm atnāca uz 2017.gada “FK Lielupe” rīkoto Futbola dienas pasākumu. Rezultātā, viņa kļuva par “FK Lielupe” Sieviešu komandas pirmo vārtu autori. Foto – Jānis Magazeinis

Pēc sapulces 15:00 ir gaidāms atklāts treniņš puišiem un meitenēm. Ikviens gribētājs, kas vēlas pieteikties vīriešu komandai varēs izkustēties un izmēģināt sevi. Turpat uz vietas būs iespēja pieteikties komandā. Tas pats attiecas arī uz meitenēm, jo “FK Lielupe” atjauno uzņemšanu Sieviešu komandā. Pērn “FK Lielupe” Sieviešu komanda izcīnīja pirmo vietu Meiteņu Telpu futbola čempionāta 2.divīzijas D apakšgrupā, kvalificējoties 2.divīzijas finālturnīram. Arī šoziem “FK Lielupe” Sieviešu komanda startēs Meiteņu Telpu futbola čempionātā, kā arī ir plānots 2019.gadā startēt Sieviešu Futbola 1.Līgas čempionātā. Līdz ar to, visas meitenes ir laipni gaidītas uz mūsu pasākumu, kur viņas varēs iepazīties ar “FK Lielupe” Sieviešu komandas spēlētājām, aizvadīt kopā ar viņām atklāto treniņu un pievienoties komandai. 

 

 

 

2016.gada spēlē Deniss Kiriļuks pārstāvēja bijušo spēlētāju komandu, bet izdomāja atgriezties komandā un 2017.gadā laukumā devās fronta otrajā pusē un 2018.gada sezonā kļuva par komandas kapteini. Foto – Jānis Magazeinis

Savukārt no 16:00 ir gaidāma jau trešā tradicionālā bijušo un esošo “FK Lielupe” spēlētāju divcīņa. Vispirms tiks aizvadīts Challenge konkursi, kuru ietvaros katras komandas dalībnieki noskaidros labākos dažādās disciplīnās, bet pēc tam 16:45 abas komandas dosies laukumā, lai noskaidrotu labākos no labākajiem. Atgādināsim, ka 2016.gadā notika pirmā šāda veida spēle, kura pulcēja kopumā 35 futbolistus, kā arī piesaistīja līdzjutēju interesi. Toreiz bijušo spēlētāju komanda izcīnīja uzvaru ar 10:5, bet 2017.gadā esošie spēlētāji revanšējās, izcīnot uzvaru ar 5:4. Šogad spēles iznākums būs atkarīgs arī no Challenge konkursu rezultātiem, jo par uzvaru katrā no viņiem komandai tiks ieskaitīts viens vārtu guvums.

Pierakstīties kādam no atklātiem treniņiem var sūtot savu vārdu, uzvārdu, vecumu un telefona numuru mums uz e-pastu fklielupe@gmail.com LĪDZ 22.09.2018.

Svini mūsu 6 gadu jubileju, Futbola dienas un Eiropas Sporta nedēļas svētkus kopā ar mums!