FK Lielupe organizē #PaliecMājās FIFA20 turnīru

Lai veicinātu cilvēku palikšanu mājās un atbalstītu aicinājumu #PaliecMājās FK Lielupe organizē FIFA20 online turnīru uz PlayStation4 platformas.

Turnīrs tiks aizvadīts trīs posmos: piektdien 3.aprīlī plkst. 17:00 ir plānots uzsākt grupu turnīra izspēli, sestdien 4.aprīlī plkst. 16:00 sāksies Play-off izspēle, savukārt svētdien 5.aprīlī plkst. 16:00 – pusfināli un fināls. Piereģistrēties turnīram varēs līdz 1.aprīlim (ieskaitot).

Turnīra uzvarētājs pēc paša izvēles varēs saņemt Komanda.LV veikala dāvanu karti 20 EUR vērtībā vai dāvanu kodu PS Plus abonementam uz trīs mēnešiem.

Ar turnīra reglamentu varat iepazīties nospiežot uz kādu no zemāk esošām saitēm:
Turnīra reglaments
Регламент турнира
Tournament regulation

Piereģistrēties turnīram var šeit. Lai piedalītos turnīrā tev ir jābūt vismaz 12 gadus vecam.

Kārlis Villerušs (FK Lielupe Prezidents): “Šis ir tāds periods, ar kuru neviens no mums šajā dzīvē vēl nebija sastapies. Mēs visi ļoti gaidījām jaunās sezonas sākumu, cītīgi tai gatavojamies, taču, dzīvē gādās visādi, un tagad visas mūsu domas ir par to, lai visi mūsu tuvinieki būtu sveiki un veseli. Mēs aicinām ievērot #PaliecMājās aicinājumu un esam nolēmuši izveidot pirmo FIFA20 online turnīru mūsu spēlētājiem, lai saglabātu mūsu mazās ģimenes sajūtu arī esot katrs savās mājās. Bet pēc nelielas apspriešanas nolēmām, ka jāaicina mūsu pulkam ikviens gribētājs, ne tikai laukumā, bet arī tagad FIFA20 online tīklos. Šī turnīra mērķis ir pierādīt to, ka varam būt vienoti arī šādās situācijās, saglabājot tās sajūtas, kuras mums sniedz futbols.