FK Lielupe maina virzienu

Vakar Rīgas 49.vidusskolas stadionā tika aizvadīta lielā komandas sapulce, kurā kluba vadība un spēlētāji apsprieda visus aktuālos jautājumus par gaidāmo sezonu. Starp svarīgākajiem darba kārtības punktiem bija arī valdes vēlēšanas.

Kā jau katru gadu, marta vidū notiek lielā komandas sapulce. Pavasara sapulcē starp aktuālākajiem jautājumiem allaž ir jautājumi par gaidāmo sezonu. Visas komandas vēstures laikā “FK Lielupe” ir spēlējusi tikai Vidzemes reģiona 2.Līgas čempionātā, savukārt šogad mūsu izbraukumu galamērķi novirzījās uz valsts rietumiem. Šogad notika izmaiņas 2.Līgas čempionātā, kurš no 2019.gada sezonas tiks aizvadīts četrās zonās: Rietumu (bijusī Kurzeme un Zemgale), Centra (Rīga), Ziemeļu (Vidzeme) un Austrumu (Ziemeļaustrumi un Latgale). “FK Lielupe” šogad startēs Rietumu zonā. Šajā zonā starp mums jau pazīstamiem klubiem ir “AFA Olaine”, ar kuriem esam aizvadījuši pāris draudzības spēles, “FC Nikers”, ar kuriem esam divreiz tikušies Latvijas kausa izcīņā, kā arī mums jau ļoti labi pazīstami “DSVK Traktors” un “FK Aliance”, ar kuriem allaž mums ir bijušas ļoti spraigas un interesantas spēles. Kopā ir paredzams, ka Rietumu zonā startēs 11 komandas.

2019.gada 2.Līgas Rietumu zonas čempionāta komandu saraksts:

 1. “AFA Olaine”
 2. “DSVK Traktors”
 3. “FC Nikers”
 4. “FK Aliance”
 5. “FK Karosta”
 6. “FK Kauguri/PBLC”
 7. “FK Lielupe”
 8. “Jūrmalas SS”
 9. “Mārupes SC”
 10. “Saldus SS/Brocēnu NBJSS”
 11. “Talsi/FK Laidze”

Galējais komandu saraksts un aptuvenais kalendārs būs zināmi pēc 25.marta, kad tiks aizvadīta Rietumu zonas organizatoriskā sapulce.

Tāpat starp galvenajiem jautājumiem bija arī valdes vēlēšanas. Romāns Kaplāns atstāja savu amatu, līdz ar to valdē bija trīs brīvas vietas, uz kurām pretendēja kluba direktore Anna Lauskiniece, ekipējuma speciālists Mārtiņš Auziņš un jaunatnes komandas treneris Kārlis Puriņš. Visi trīs tika uzņemti vienbalsīgi.

Jau 31.martā komanda aizvadīs pirmo pārbaudes spēli, līdz kurai intensīvi trenēsies.