Divi mūsu treneri pabeidz C-LFF treneru kursus

Ar sekmīgi nokārtotu eksāmenu LFF-C treneru licenci ieguvuši 20 speciālisti, kuri mācījās no šī gada janvāra, tostarp arī divi “FK Lielupe” treneri – Kārlis Puriņš un Marija Voronova. Abiem treneriem uzjautājām par šiem kursiem, kas viņiem visvairāk patika, kas viņiem līkās visgrūtākais un par nākotnes plāniem.

Marija Voronova: “Ir ļoti jauki apzināties to, ka treneru kursi nebija tikai par futbolu. Man liekas, ka galvenokārt tie bija par cilvēku kā treneri un bērniem kā cilvēkiem. Mums deva ļoti daudz dažādu vingrinājumu, tas arī man ir ļoti būtiski, jo esmu nesen futbolā. Tās 10 000 pieredzes man sākās kādu gadu atpakaļ ar “FK Lielupe”, un turpinājās šajos C-LFF treneru kursos. Liels paldies katram trenerim, katram, kurš vadīja kādus seminārus, ieguldīja ļoti daudz darba un deva mums visdažādāko informāciju. Pats interesantākais bija sadarboties ar kolēģiem, jo bija diezgan daudz dažādu praktisku darbu, kuros mums vajadzēja sadarboties vienam ar otru. Pats grūtākais man bija rakstīt diplomdarbu. Man arī eksāmenā uzdeva jautājumu par nākotnes plāniem, un tieši tāpat kā tur, tas laikam vienīgais, ko es atceros no eksāmena, atbildēšu arī tagad, ka sākotnējs plāns ir palīdzēt pašai komandai “FK Lielupe” attīstīties un nākotnē palīdzēt veidot sieviešu komandu un būt trenerei sieviešu komandā.”

Kārlis Puriņš: “Es ļoti novērtēju kursus, jo tas man atvēra acis gan uz savu personību, gan uz to, kādam vajadzētu būt trenerim, kā arī deva pamata bāzi futbola vingrinājumos un futbola sapratnē, kā arī to, kā vajadzētu trenēt bērnus. Pats interesantākais bija kaut nedaudz aptvert futbola pasaules plašumu un dziļumu. Visgrūtākais bija saprast, ka bērnu futbola treneris ir vairāk audzināšana, nevis futbols. Nākotne vēl nav skaidra, bet tā noteikti ies roku rokā ar futbolu.”

Apsveicam abus trenerus ar eksāmena nokārtošanu un licences saņemšanu un novēlām veiksmi darbā un turpmāko attīstību.

Izmantotie resursi – LFF.lv