Cīņa par B grupas 5.vietu

Šodien 16:00 Rīgas 49.vidusskolas stadionā mēs aizvadīsim spēli par B grupas 5.vietu pret “FK Alberts” komandu. Pašlaik “FK Alberts” ar 16 punktiem par vienu punktu apsteidz “FK Lielupe”, līdz ar to mūsu komandai šodien ir nepieciešama tikai un vienīgi uzvara! Pirmā apļa spēlē Salaspilī “FK Lielupe” izcīnīja uzvaru ar 3:2, turklāt toreiz rezultāts varēja būt daudz lielāks, ja mūsu spēlētāji realizētu kaut daļu no visiem momentiem. “FK Lielupe” komandai tā bija pēdējā uzvara, kopš šīs 29.jūnija spēles “FK Lielupe” izcīnīja vien divus punktus piecās spēlēs, divreiz nospēlējot neizšķirti izbraukuma spēlēs – 5:5 ar “FK Aliance” un 0:0 ar “FK Salacgrīva” komandām. Tikmēr “FK Alberts” piecās nākamajās spēlēs spēja izcīnīt sešus punktus, tika pārspēti “FK Salacgrīva” ar 2:0, kā arī “FK Alberts” komanda spēja pārspēt “SK Cēsis” komandu ar 3:2. Jāsaka, ka arī “Lielupe” iepriekšējā spēlē tieši ar “SK Cēsis” vienību bija ļoti tuvu tam, lai atvestu no Ķekavas vienu punktu.

Runājot par zaudējumiem, tad abām komandām ir pa vienam spēlētājam, kurš diskvalifikācijas dēļ nespēs šodien palīdzēt savai komandai: “FK Alberts” rindās tas ir Raitis Celmiņš, bet “FK Lielupe” komandā izlaist spēli ir spiests Deniss Kiriļuks. Protams, “FK Lielupe” rindās traumu dēļ nespēs palīdzēt komandai vesela virkne spēlētāju: Aleksandrs Babuškins, Renāts Rahimovs, Daņila Savicks, Vladimirs Stirmanovs, Andrejs Sudakovs. Tāpat šoreiz būs jāiztiek arī bez Artūra Rudzīša un Andreja Ivanova, bet komandas kapteiņa Kārļa Villeruša, kā arī Igora Ļahova dalība šīs dienas spēlē ir zem lielas jautājuma zīmes. Abi, neskatoties uz traumām, centīsies palīdzēt komandai, bet vai beigu beigās viņi būs spējīgi iziet laukumā būs skaidrs tikai īsi pirms pašas spēles. Jāatzīmē, ka diviem spēlētājiem šī spēle būs pirmā “FK Lielupe” rindās, tie ir Vadims Burlačuks un Nils Veipāns.

Šī spēle izšķirs, kura no šīm divām komandām ierindosies B grupas 5.vietā un cīnīsies par 9.vietu 2017.gada Vidzemes reģiona 2.Līgas čempionātā. Pagaidām nav skaidrs, kas ierindosies A grupas 5.vietā, jo tur, pirms pēdējās kārtas “FK Pļaviņas DM” saglabā teorētiskas izredzes pakāpties uz ceturto vietu un nobīdīt “DSVK Traktors” uz piekto vietu. Viss ir atkarīgs no šodienas spēles Limbažos, kur tiekas “FK Limbaži” un “FK Valmiera GLASS/BSS-2”. Bet jau ir skaidrs, ka mūsu spēles zaudētājs cīnīsies par 11.vietu ar “FK Priekuļi” komandu.

Gaidīsim visus līdzjutējus šodien plkst.16:00 Rīgas 49.vidusskolas stadionā! Mums būs nepieciešams jūsu atbalsts! #ticamkomandā