Ar spēli pret “FK Alberts” nosvinēsim savu 6 gadu jubileju

“FK Lielupe” logotips veltīts 6 gadu jubilejai

2012.gada 1.septembrī tika izveidota “FK Lielupe”, nu jau ir pagājuši veseli seši gadi, kuru laikā klubs ir attīstījies un lēniem, bet ļoti mērķtiecīgiem soļiem soļojis uz priekšu. Tā reiz sanāca, ka kluba dzimšanas dienā mēs aizvadīsim kārtējo 2.Līgas spēli, savās mājās uzņemot “FK Alberts” komandu.

Mūsu iepriekšējā tikšanās reizē uzvarētāju noteikt neizdevās, spēlei beidzoties 2:2. Toreiz abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem spēles izskaņā. ‘FK Alberts” komandu spēles 90′ minūtē vadībā izvirzīja Kristiāns Girvičs, savukārt trešajā kompensācijas minūtē Ruslans Aleksejevs nopelnīja 11 metru soda sitienu un pats to arī realizēja. “FK Alberts” komanda ar 20 punktiem pašlaik ieņem 5.vietu, kamēr “FK Lielupe” kontā ir par trīs punktiem mazāk. “FK Alberts” komandā ir vairāki vārtu gūšanas speciālisti – jau pieminētais Kristiāns Girvičs, kā arī Reinis Sebris, ir guvuši pa 7 vārtiem šajā sezonā, Elvis Meļķis par vieniem vārtiem mazāk, kuram gan šī spēle ir jāizlaiž diskvalifikācijas dēļ, vairākiem citiem spēlētājiem arī ir vairāk par 3 gūtiem vārtiem šajā sezonā. Iepriekšējā kārtā, Salacgrīvā, “FK Alberts” ar 6:0 pārspēja vietējo “FK Salacgrīva” komandu, bet vēl pirms tam dalīja punktus ar “FK Limbaži”. Savu pēdējo zaudējumu komanda piedzīvoja tieši Rīgas 49.vidusskolas stadionā, 16.augustā zaudējot “Riga United FC” komandai. Tikmēr “FK Lielupe” ir iestingusi zaudējumu sērijā, kura sastāv jau no trīs spēlēm.

Sastāvs spēlei pret “FK Alberts”

No pozitīviem momentiem noteikti jāpiemin tas, ka vairāki komandas līderi beidzot ir atpakaļ ierindā un ir gatavi šodien palīdzēt savai komandai. Šodien kaujā dosies gan Ruslans Aleksejevs, gan Dāvis Mārcis Valmiers, gan arī negaidīti ātri pieteikumā ir nonācis Kārlis Villerušs. Puiši noteikti gribēs kluba dzimšanas dienā gūt ļoti gaidītu un svarīgu uzvaru!

Gaidīsim visus līdzjutējus šodien Rīgas 49.vidusskolā 16:00! Nāc un atbalsti! #ticamkomandā