Tiksimies ar Futbola Parks Academy līdz šim svarīgākajā spēle sezonā

Jau šovakar aizvadīsim Dali Dali Trešās Līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas pirmā apļa priekšpēdējo spēli. Tā būs īpaši svarīga, jo pretī stāsies Futbola Parks Academy/LSPA komanda, kura šobrīd ir mūsu tiešais konkurents cīņā par iekļūšanu labāko trijniekā, kas garantētu iekļūšanu nākamajā raundā.

Līdz šim Parks Academy ir aizvadījuši 6 spēles, kuru laikā izcīnījuši 4 uzvaras, vienreiz negaidīti pārliecinoši ar 0:5 zaudēja Siguldai un izrāva neizšķirtu spēles izskaņā pret Super Nova dublieriem, kas dod viņiem šobrīd trešo vietu astoņu komandu konkurencē. Kamēr mums ir par vienu spēli mazāk – izcīnītas divas pārliecinošas uzvaras ar sešu vārtu pārsvaru, divi neizšķirti ar 3:3 un ļoti smags zaudējums sezonas pašā pirmajā spēlē pret Super Nova-2. Līdz ar to esam turnīra tabulas vidū, vietu aiz tik ļoti svarīgās trešās vietas.

Pretinieku rindās noteikti būs jāpievērš uzmanība Mārtiņam Kristapam Balmanim, kurš pagājušo sezonu aizvadīja 2. līgā FK Aliance rindās, šosezon viņam 4 vārti 6 spēlēs, tāpat arī Vilim Kaktiņam ir 4 gūtie vārti. Futbola Parks Academy sastāvā ir arī Aigars Caics, kurš savulaik Preiļu BJSS sastāvā spēja gūt 18 vārtus Pirmās līgas čempionātā vienas sezonas ietvaros.

Mūsu sastāvā atkal ir gaidāmi būtiski robi – joprojām nav pieejami Roberts Leladze, Rikardo Paoli, Dainis Sondors, Staņislavs Mareckis, Pāvels Baikovs un Ņikita Mihaļcevičs. Atkal aizsardzībai nevarēs palīdzēt arī Nils Veipāns. Savukārt savu debiju var piedzīvot mūsu vārtsargs Gints Pidiks, kurš saņēmis savu pirmo izsaukumu šosezon. Gints pagājušajā sezonā kļuva par Trešās līgas Centra zonas čempionu FK PPK/Betsafe sastāvā.

Sakarā ar Latvijas nacionālās izlases spēli pret Turciju Skonto stadionā, spēles sākums ir gaidāms ļoti agri 18:30, RTU Stadionā.