Tika aizvadīts FK Lielupe Jaunā gada pasākums

laureati2016

Aizvadītāja sestdienā boulinga centrā “Spāre” tika aizvadīts “FK Lielupe” Jaunā gada pasākums, kurā tika apbalvoti labākie mūsu spēlētāji dažādās nominācijās par 2016.gadu.

best2ndleague
2016.gada “FK Lielupe” labākais 2.Līgas spēlētājs – Mārtiņš Auziņš. Foto – Kārlis Villerušs

Par 2016.gada “FK Lielupe” labāko U -21 spēlētāju tika atzīts vārtsargs Andžs Arveds Bērziņš, kurš vienmēr bija liels palīgs ne tikai laukumā, bet arī ārpus tā.

Par 2016.gada visprogresējošāko spēlētāju tika atzīts Romāns Kaplāns, kurš smagi strādāja sezonas laikā un beidzot debitēja pamatsastāvā 2016.gada sezonas pēdējā spēlē.

Šogad mums bija tikai viena nominācija “FK Lielupe” rezultatīvākais spēlētājs, kura apvienoja sevī gan telpu futbola, gan lielā futbola rezultātus. Tā tika nolemts deļ tā, kā abās šīs nominācijās par labāko kļuva mūsu komandas kapteinis – Kārlis Villerušs, kurš kopumā nopelnīja 34 rezultativitātes punktus, no kuriem 22 bija vārtu guvumi.

Starp jaunām nominācijām šogad bija tikai viena – Gada “Club Man”, jeb komandas cilvēks. Šajā nominācijā mēs apbalvojam tos cilvēkus, kuri ilgāka laika periodā palīdzēja komandai, ieguldīja tajā savu spēku un laiku. Komandā, šī nominācija tika nosaukta par “TicuKomandā” nomināciju. Pirmais šīs balvas ieguvējs ir Edgars Cimdiņš, kurš ir kopā ar komandu gandrīz no paša sākuma, kurš filmē teju vai visas spēles un pasākumus, kurš vienmēr paliek aiz kadra, un atbalsta komandu jebkurā laikā.

2016.gada “FK Lielupe” labākais 2.līgas spēlētājs jau tika apbalvots, bet šoreiz vēlreiz pieminējām un apsveicām ar šo panākumu Mārtiņu Auziņu.

2016.gada vērtīgākā spēlētāja balva aizceļoja līdz tās īpašniekam - Renātam Rahimovam, kurš saņēma savu balvu pirms kārtējās LU Līgas spēles. Foto - Kārlis Villerušs
2016.gada vērtīgākā spēlētāja balva aizceļoja līdz tās īpašniekam – Renātam Rahimovam, kurš saņēma savu balvu pirms kārtējās LU Līgas spēles. Foto – Kārlis Villerušs

Par 2016.gada “FK Lielupe” vērtīgāko spēlētāju atzina Renātu Rahimovu, kurš bija liels palīgs gan LU Līgā, gan 2.Līgā.

Pašās ceremonijas beigās tika apbalvoti arī 2016.gada “FK Lielupe” labākā “seiva” un vārtu guvuma autori, par kuriem ikvienam bija iespēja nobalsot. Pašās beigās bija ļoti interesanti vērot, kā mainījās rezultāti, un abās nominācijās līdz pat pēdējam brīdim nevarēja paredzēt uzvarētāju, it īpaši, tā tas bija nominācijā par labāko vārtu guvumu, kurs ik pa laikam mainījās līderis. Bet beigu beigās par labākā “seiva” autoru tika iebalsots Aleksandrs Babuškins, kurš pašaizliedzīgi izsita bumbu no vārtu līnijas, un, neskatoties uz aizmugures stāvokli, turpināja cīņu līdz beigām, bet par labāko vārtu guvumu tika atzīti Vladimira Stirmanova vārti spēlē pret “FK Salaspils”.

Pasākuma turpinājumā dažu stundu garumā mūsu spēlētāji un viesi varēja atdoties boulinga spēlei, bet jau šovakar mēs atsāksim treniņus un iesāksim gatavošanos 2017.gada sezonai!

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=iRMHq75u6yU[/embedyt]

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=B01G4onFiIo[/embedyt]

Pievienojies komandai Jaunā gada pasākums
2016.gada “FK Lielupe” Jaunā gada pasākums tika aizvadīts, tagad jāgatavojās 2017.gada sezonai! #TicamKomandā #PievienojiesKomandai. Foto – Helena Villeruša