Šovakar uzņemam “FK Smiltene/BJSS-2” komandu.

Šovakar plkst. 20:00 Rīgas 49.vidusskolas stadionā mēs aizvadīsim kārtējo Vidzemes reģiona 2.Līgas B grupas spēli pret “FK Smiltene/BJSS-2” komandu. Pēc piecām aizvadītām spēlēm ar 7 punktiem atrodamies 4.vietā, kamēr “FK Smiltene/BJSS-2” 4 spēlēs ir izcīnījuši 9 punktus un atrodas 2.vietā uzreiz aiz mūsu iepriekšējās pretinieces “SK Cēsis” komandas.

Šovakar uzreiz vairāki spēlētāji piedzīvos savu debiju “FK Lielupe” sastāvā oficiālajās spēlēs: Gustafs Kallrids, Timurs Rahmani un Jānis Ērglis, kuram šī spēle būs divkārši īpaša, jo tieši no “Smiltenes” viņš pārgāja uz mūsu komandu. Vēl jāatzīmē, ka Jānim Ērglim tieši vakar, kad treneru korpuss paziņoja sastāvu uz šo spēli, bija dzimšanas diena, tā kā sanāca lieliska dzimšanas dienas dāvana. Tāpat šodien jābūt uzmanīgiem uzreiz četriem “FK Lielupe” spēlētajiem, kuriem jau ir divi brīdinājumi, tie ir Daņila Savicks, Deniss Kiriļuks, Andrejs Šlaganovs un komandas kapteinis Kārlis Villerušs.

Šovakar mēs noteikti gaidīsim visus līdzjutējus Rīgas 49.vidusskolas stadionā, jo mums ir nepieciešams jūsu atbalsts! Šodien ir vajadzīga tikai un vienīgi uzvara! #ticamkomandā