Šovakar svarīga cīņa ar DSVK Traktors komandu

Šīs sezonas DaliDali Trešās līgas sezonu iesākām sagraujot FK Ādaži ar 4:0, kas ir mūsu vēsturē lielākā uzvara čempionāta atklāšanas spēlē. Jau no mača pirmajām minūtēm pārliecinoši kontrolējām bumbu un pacietīgi veidojām uzbrukumus, tomēr vārtu gūšanas iespējas veidojās visai gausi. Tomēr pēc viena no stūra sitieniem spēles 11′ minūtē bumba veiksmīgi atlēca pie Arta Kalniņa, kurš no aptuveni 14 metriem trieca to vārtu tīklā, izvirzot mūs vadībā ar 1:0. Atgriežoties atpakaļ pēc 4 sezonu prombūtnes, viņam izdevās gūt pirmos vārtus FK Lielupe kreklā. Atlikušajā puslaika daļā veicām vairākus bīstamus centrējumus soda laukumā, tomēr atkārtoti pārspēt viesu vārtsargu mums neizdevās.

Otrā puslaika pirmajā pusē veicām vairākas spēlētāju maiņas, kas, kā vēlāk izrādījās, atsvaidzināja spēli. 70’ minūtē pēc kārtējā stūra sitiena vārtus savā stilā ar galvu guva kluba vārtiem bagātākais spēlētājs Pāvels Baikovs. Viņam tie bija jau 32. vārti karjerā pārstāvot Lielupi. Piecas minūtes pirms spēles beigām ar vārtu guvumu atzīmējās arī mūsu spēlējošais treneris Kārlis Villerušs, atgriežoties 5. vietā kluba visu laiku rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ar 12. vārtu guvumu. Punktu spēlei pielika Sergejs Lazorskis, kuram beidzot izdevās pārspēt FK Ādaži vārtu sargu, uzstādot gala rezultātu 4:0 un atnesot mums pirmo uzvaru šosezon. Jāpiemin, ka šī spēle bija 50. mūsu aizsargam Dainim Sondoram, kurš ir tikai 5 spēlētājs kluba vēsturē, kurš sasniedzis šo zīmīgo skaitu.

Otrajā un trešajā spēlē tikāmies ar krietni meistarīgākiem pretiniekiem – Futbola Parks Academy, kuri pastiprinājušies ar Rīgas Tehniskās Universitātes spēlētājiem, jo viņu komanda šajā sezonā čempionātā nepiedalās un FK Sigulda, kuri pērn kvalificējās Trešās līgas finālturnīram, kur ceturtdaļfinālā atzina JFC Jelgava pārākumu. Diemžēl, lai arī abās spēlēs spējām izrādīt pretestību pretiniekiem, vārtus gūt neizdevās un piedzīvojām divus sausos zaudējumus ar 0:1 un 0:2.

Bet šovakar mēs uzsāksim nelielu spēļu maratonu, jo šovakar 21:15 mums paredzēta spēle ar sīksto DSVK Traktors komandu, bet jau svētdien 14:00 mums atkal būs jādodas laukumā Latvijas kausa izcīņas ietvaros, kur mums pretī stāsies Rīgas Futbola skolas futbolisti. Šobrīd ar DSVK Traktors komandu esam kaimiņi turnīra tabulā, abām komandām ir pa trīs punktiem, kuri tika iekrāti tieši pret FK Ādaži. DSVK Traktors komanda ir mums ļoti labi zināma komanda, pagājušogad pirmajā savstarpējā spēlē Rīgas 49.vidusskolas stadionā mēs svinējām pārliecinošu uzvaru ar 7:1, bet atbildes spēlē Rīgas Hanzas stadionā izlaidām divu vārtu pārsvaru pašās spēles beigās, nospēlējot neizšķirti 3:3.

Šovakar, ņemot vēra arī gaidāmo Latvijas kausa spēli, ir paredzēta diezgan liela sastāva rotācija, bet arī visi ļoti labi apzinās, ka šī spēle ir ļoti svarīga, tāpēc šovakar noteikti neviens no spēlētājiem negrasās taupīt spēkus svētdienas kausa spēlei. Spēles sākums 21:15 Rīgas Hanzas vidusskolas stadionā.