Šovakar gaidāma spraiga cīņa par tabulas augšgalu

Šovakar 20:00 Rīgas 49.vidusskolas stadionā “FK Lielupe” cīnīsies ar mūsu grupas līdervienību “SK Cēsis”. Šī būs abu komandu pirmā tikšanās.

“SK Cēsis” pagājušogad iekļuva 2.Līgas finālā, kurā ar rezultātu 0:1 piekāpās “Grobiņas SC” vienībai. Arī šogad “SK Cēsis” iesāka čempionātu ļoti pārliecinoši: ar rezultātu 3:1 tika pārspētas “BFK Salaspils” un “FK Balvi” komandas, kā arī tika sagrauta “FK Salacgrīva” ar 12:2. Ir ļoti jāuzmanās no viesu uzbrucēju tandēma – Renārs Kazus un Ralfs Apsītis kopā guva jau 12 vārtus šajā čempionātā, tāpēc ir jābūt ļoti uzmanīgiem savā laukuma pusē un nedrīkst ļaut abiem šiem uzbrucējiem brīvi elpot pie mūsu soda laukuma. “SK Cēsis” ar 9 punktiem trijās spēlēs pašlaik atrodas Vidzemes reģiona 2.Līgas B grupas augšgalā, kamēr mēs atpaliekam vien par 2 punktiem.

Šī spēle būs Andreja Aņņenkova atvadu spēle, kurš ir bijis kopā ar komandu kopš 2015.gada aprīļa. Tieši iepriekšējā spēlē pret “FK Balvi” viņš guva savus pirmos vārtus oficiālajās spēlēs “FK Lielupe” kreklā, bet vēl neilgi pirms tam Andrejs palūdza palaist viņu uz citu klubu, kuri ir ļoti ieinteresēti redzēt viņu savā sastāvā. Līdz ar to tā būs papildus motivācija šodien mūsu futbolistiem!

Pēdējās divās spēlēs mūsu spēlētāju izpildījumā bija redzams liels progress un jācer, ka šodien mūsu futbolisti vēl uzlabos savu sniegumu. Bet būs nepieciešams arī līdzjutēju atbalsts, tāpēc nākam atbalstīt šovakar!

#ticamkomandā