Smags zaudējums Smiltenē

Diemžēl ar novājinātu sastāvu piedzīvojām sagrāvi Smiltenē. Spējām izturēt pretinieku spiedienu līdz 27′ minūtei, atbildot ar dažiem labiem pretuzbrukumiem. Taču jau pēc pirmā puslaika rezultāts kļuva 0:3. Pie rezultāta 0:4 Andrejs Ivanovs vienus vārtus atspēlēja, taču beigās smags zaudējums ar 2:9. Pavisam neveiksmīga spēle sanākusi Romānam Kaplānam, kurš iznākot laukumā spēles 73′ minūtē, 9 minūšu laikā paspēja nopelnīt divus brīdinājumus un noraidīties no laukuma. Bet, meklējot pozitīvus momentus, tad ir jāmin Dāvida Petrova-Dukata pirmais atvairītais 11 metru soda sitiens viņa karjerā, kā arī Andreja Ivanova un Vladislava Paņina pirmie gūtie vārti “FK Lielupe” rindās.

2nd-league-matchday-result-fk-smiltene2-away

Kārlis Villerušs (“FK Lielupe” galvenais treneris): “Diemžēl ir jūtamas iepriekšējās spēles sekas. Mēs cīnījāmies ar “FK Aliance” nežēlot sevi, kā rezultātā uzreiz tik daudz spēlētāju nebija spējīgi šodien palīdzēt komandai. Laukumā devās vairāki spēlētāji, kuriem ir maza spēļu prakse. Protams, šis ir ļoti nepatīkams zaudējums, braucot uz Smilteni, vienmēr zini, ka būs grūti, bet šis ir pārāk sāpīgs zaudējums. Tie puiši, kuri šodien devās laukumā centās, darīja visu, kas bija viņu spēkos šodien. Varbūt tas ir arī dēļ tā, ka tas ir pirmais tālais izbraukums šogad. Esam pieraduši, ka ir jāspēlē vai nu Rīgā, vai nu netālu no tās. Tas arī atspoguļojās. Tagad mums būs pauze, varēsim sagatavoties nākamajai spēlei.”