Sezonas pēdējā spēlē spējām izcīnīt uzvaru

Šīs DaliDali Trešās līgas sezonas noslēdzošo dueli aizvadījām Cēsīs, kur pret vietējo Vidzemes FC / Cēsu PSS izcīnījām uzvaru ar 2:1. Līdz ar to pabeidzām sezonu ar 7 punktiem, ierindojoties 6. vietā 15 komandu konkurencē DaliDali Trešās līgas Ziemeļu zonas kopvērtējumā.

Spēli sākām visai miegaini, jo atdevām pretiniekam bumbas kontroli, kā arī paši pieļāvām ļoti daudz brāķa piespēlēs, kas neļāva izveidot labas vārtu gūšanas iespējas. Puslaika vidū mūsu vārtu vīrs Antons Vasiļjevs glāba pēc vairākiem pretinieku tālsitieniem, spējām arī mēs atbildēt ar pāris raidījumiem no tālienes. Tomēr vislabākā iespēja radās puslaika izskaņā, kad nopelnījām standartsituāciju netālu no vārtiem, kuru izpildīja Rikardo Paoli, kurš bumbu centrēja soda laukumā. Tā atlēca pie Ralfa Beinaroviča, kurš tika nogāzts soda laukumā, tomēr tiesnesis pārkāpumu nesaredzēja. Bumba atlēca pie Daiņa Sondora, kurš no 18 metriem sita tikai nedaudz garām vārtu augšējam stūrim. Puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Otrā puslaika ievadā izdarījām vairākas maiņas, lai atsvaidzinātu spēli un piešķirtu tai ātrumu, kamēr Vidzeme FC bija pieejams tikai viens spēlētājs uz rezervistu soliņa. Līdz ar to visai ātri pārņēmām spēles iniciatīvu. Ar izcilu sitienu puslaika ievadā no ļoti tālas izcēlās Rikardo Paoli, tomēr vārtsargs ar efektīgu lēcienu bumbu atvairīja. 16 minūtes pirms spēles beigām kreisajā malā izcili nospēlēja Nikolā Podka Malongs, kurš apspēlēja 4 spēlētājus, pēc kā atdeva piespēli uz vārtu priekšu Artjomam Morozovam, kurš tur tika atstāts viens pats. Viņš bija nekļūdīgs, gūstot savus ceturtos vārtus sezonā, izvirzot mūs vadībā ar 1:0. Savukārt trīs minūtes pirms finālsvilpes otrajā stāvā izcili nospēlēja Maikls Petrovs, kurš ar galvu nometa bumbu tieši pa sitienam Kārlim Villerušam, pēc kā sekoja precīzs sitiens tālajā augšējā stūrī. Šie bija viņa 11 vārti 106 aizvadītās spēlēs Lielupes kreklā. Tomēr sausā noslēgt spēli neizdevās, jo pēdējā minūtē mājnieku komanda izdarīja sitienu no pustālas distances. Lielās lietusgāzes patraucēja mūsu vārtsargam atvairīt šo sitienu, pretiniekiem uzstādot gala rezultātu 2:1 mūsu labā. Jāpiemin, ka šajā spēlē debitēja Muhamedu Mustafa Falls.

Paldies visiem spēlētājiem, tehniskajam personālam un līdzjutējiem, kas bija līdzās ar komandu visu sezonu. Ar šo spēli, gan, futbols šogad nebeidzas – jau šo ceturtdien sākas mūsu organizētais tradicionālais Rudens kauss 2023, kurā arī šogad startē divas mūsu komandas. Sekot līdzi turnīra gaitai varēs mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos.