Rīt 2.līgas pirmā spēle

Rīt Rīgas 49.vidusskolas stadionā “FK Lielupe” aizvadīs savu pirmo spēli 2018.gada sezonas 2.līgas čempionātā, tiekoties ar “FK Salacgrīva” komandu.

Tieši ar šo spēli tiks atklāts 2.līgas čempionāts visā Latvijā un visus līdzjutējus gaida neliels patīkams pārsteigums. Spēles sākums ir paredzēts 17:00, bet mēs iesakām ierasties stadionā kādu laiku iepriekš.

Ar “FK Salacgrīva” komandu esam tikušies jau vairākkārt. Esam aizvadījuši sešas spēles 2.Līgas ietvaros, divas spēles 3.Līgā un vienu reizi esam tikušies draudzības spēlē. Deviņās savstarpējās spēlēs esam divreiz izcīnījuši uzvaru, vienu reizi cīnījāmies neizšķirti, un piedzīvoti seši zaudējumi. Vārtu attiecība ir 17:31. Jāatzīmē, ka 2017.gada sezonā Rīgā pārspējām “FK Salacgrīva” komandu ar 5:4, savukārt izbraukumā spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu. Toreiz Rīgas spēlē ar trim vārtiem atzīmējās Pāvels Baikovs, un pa vieniem vārtiem guva Deniss Kiriļuks un Igors Ļahovs. Gan Pāvels, gan Deniss laukumā dosies arī rīt.

“Mums bija ļoti grūts mēnesis, lai savestu kārtībā visu dokumentāciju. Tas prasīja ļoti daudz laika un spēka, lai komanda šogad varētu startēt 2.Līgas čempionātā, taču visas prasības esam izpildījuši, un ar nepacietību gaidām čempionāta sākumu.”, stāsta “FK Lielupe” prezidents Kārlis Villerušs.

Īsi pirms spēles sākuma notiks svinīga Goda prezidenta statusa piešķiršana, savukārt spēles pārtraukumā ir gaidāms neliels konkurss līdzjutējiem. Nāc un atbalsti komandu!

#ticamkomandā