Pirmā tikšanās 2020.gadā – FK Lielupe Laureātu vakars 2019

Nedēļas nogalē PEPSI Centrā aizvadījām ārkārtīgi sirsnīgu un neaizmirstamu pasākumu – FK Lielupe Laureātu vakars 2019”, kurā tika apbalvoti labākie aizvadītās sezonas spēlētāji. Diemžēl pagājušajā gadā laureātu vakars izpalika, tādēļ šoreiz tika apbalvoti arī 2018. gada laureāti.

Pasākumu uzsāka komandas Prezidenta Kārļa Villeruša uzruna. Savas uzrunas laikā Kārlis minēja par iepriekšējās sezonas veiksmēm un neveiksmēm, atgādināja, ka šī būs jau 7.sezona FK Lielupe komandai LFF sacensībās, minot arī to, ka komandai šī gada septembrī paliks jau 8 gadi. Lielu uzsvaru komandas Prezidents lika uz to, ka ir jātic savos sapņos un jātiecas, lai šie sapņi piepildītos. Ar šiem vārdiem tika prezentēts vēl viens komandas moto – #TicamKomandā – #TicamSapnī.

Tālāk tika runāts par 2019.gada patīkamiem brīžiem, un viens no šādiem ir FK Lielupe uzvara 2019.gada Rudens kausā. Visiem spēlētājiem, kuri piedalījās Rudens kausā tika pasniegtas zelta medaļas par izcīnīto pirmo vietu 2019.gada Rudens kausā.

Spēlētāji beidzot tika arī pie savām zelta medaļām par uzvaru 2019.gada Rudens kausā. Foto – Anna Lauskiniece

Tam sekoja labāko spēlētāju apbalvošana. Vispirms tika paziņoti 2018.gada sezonas laureāti:
– 2018.gada labākais U-21 spēlētājs – Agris Glaudāns;
– 2018.gada labākais visprogresējošākais spēlētājs – Vadims Rogozinskis;
– 2018.gada rezultatīvākais spēlētājs – Ruslans Aleksejevs;
– 2018.gada vērtīgākais spēlētājs – Sebastiano Komotto;
– 2018.gada “Club Man” – Romāns Kaplāns;
– Labākais 2018.gada sezonas 2.Līgas komandas spēlētājs – Agris Glaudāns;
– 2018.gada labākais vārtsargs – Antons Vasiļjevs;
– 2018.gada labākais aizsargs – Artis Kalniņš;
– 2018.gada labākais pussargs – Daņila Savicks;
– 2018.gada labākais uzbrucējs – Ruslans Aleksejevs;
– 2018.gada labākais atvairījums – Antons Vasiļjevs (par vārtu atvairījumu spēlē pret FK Salacgrīva komandu);
– 2018.gada labākais vārtu guvums – Sebastiano Komotto (par gūtiem vārtiem Latvijas kausa izcīņas spēlē pret FC Nikers komandu).

2019.gada laureāti: rezultatīvākais spēlētājs – Georgijs Tkačovs, Club Man – Mārtiņš Auziņš un visprogresējošākais spēlētājs – Adrians Kaufmanis. Foto – Anna Lauskiniece

Šogad tika apbalvoti spēlētāji tikai 4 kategorijās:
– 2019.gada labākais U-21 spēlētājs – Vladislavs Orehovs, kurš kļuva par komandas rezultatīvāko spēlētāju 2019.gada LFF sacensībās;
– 2019.gada vērtīgākais spēlētājs – Daņila Savicks, kurš bija galvenais spēles veidotājs 2019.gada 2.Līgas sezonā;
– 2019.gada visprogresējošākais spēlētājs – Adrians Kaufmanis, kurš pārsteidza daudzus ar savu spēli vārtos Rīgas Futbola Līgas čempionātā;
– 2019.gada labākais vārtu guvējs – Georgijs Tkačovs, kurš šosezon guva 10 vārtus Rīgas Futbola Līgas čempionātā, kā arī vienus vārtus 2019.gada Rudens kausā. Varam tikai minēt, cik vārtus Georgijs būtu guvis, ja būtu pievienojies komandai jau sezonas sākumā, nevis tikai rudenī;
– 2019.gada “Club Man” – Mārtiņš Auziņš, kurš ir ne tikai ilggadējais komandas spēlētājs, bet 2019.gadā kļuva par vienu no aktīvākiem komandas valdes locekļiem.

Oficiālās daļas beigās komanda novēlēja ātrāko atgriešanos komandas ierindā Vasilijam Kolibasam, kā arī apsveica Georgiju Tkačovu dzimšanas dienā.

Pēc apbalvošanas ceremonijas komanda devās uz boulinga celiņiem, lai noteiktu, kurš komandā ir labākais boulinga spēlētājs. Šeit varēja redzēt, ka spēlētāji ir ļoti azartiski, jo pat boulings spēj raisīt ļoti spilgtas emocijas, kuras netika slēptas.

Vakara beigās komanda kopīgi noskatījās Spānijas Superkausa finālu starp Real Madrid un Atletico Madrid komandām.

Šīs pozitīvās emocijas būs lielisks starteris jaunajai sezonai, jo jau nākamajā nedēļā uzsāksim gatavošanos jaunajai sezonai, kura nesīs izmaiņas – kārtējo līgu reformu dēļ, šogad startēsim Latvijas 3. Līgā.