Par 4. līgas jūnija MVP atkal atzīts FK Fujaki spēlētājs
Augusts solās būt ļoti karsts un bagāts ar spēlēm Amatieru 4.līgas čempionātā – veselas 19 spēles, no kurām divas jau ir aizvadītas. Šis mēnesis izšķirs, kuras divas komandas uzreiz iesoļos 4. līgas pusfinālā, un kuras divas komandas turnīru noslēgs, paliekot ārpus izslēgšanas spēlēm.
Šobrīd turnīra tabulas augšgalā joprojām atrodas FK Fujaki un SK Tedīši. Abām komandām ir pa 27 punktiem, taču FK Fujaki komandai ir par vienu aizvadītu spēli mazāk. Aiz viņiem seko ASK Kadaga-2, kuru kontā ir 18 punkti, taču viņi aizvadīja vēl par vienu spēli mazāk. Diezgan labu jūliju aizvadīja FC Baku Riga, kuri no maksimāliem 12 punktiem jūlijā, iekrāja deviņus punktus. Turklāt vēl vienu uzvaru viņi jau ir paspējuši izcīnīt arī augustā. Tas viss palīdz šobrīd komandai dalīt ceturto vietu ar FK Ropaži komandu, apsteidzot viņus tikai pēc papildu rādītājiem. Atgādinām, ka 4. līgas 1. posmā vienādu punktu gadījumā vispirms tiek ņemta vērā labāka iegūto un zaudēto vārtu starpība visās spēlēs, ja šis rādītājs ir vienāds, tad augstāku vietu ieņems komanda, kurai būs vairāk gūto vārtu visās spēlēs un tikai pēc tam tiek ņemti vērā rādītāji savstarpējās spēlēs. Šobrīd sestajā vietā atrodas FK Lielupe-2, kuri jūlijā aizvadīja tikai divas spēles, un abās ir izcīnījuši uzvaras pret FK Ropaži komandu. Šobrīd bez izmaiņām septītajā un astotajā vietā atrodas Just Vibe FC un JFC Dobele.
Jūlija sākumā ziņojām, ka jūnijā tika izcīnīta lielākā uzvara 4. līgas vēsturē, kad FK Lielupe-2 ar 9:2 pārspēja Just Vibe FC komandu. Tad jūlijā uzreiz četras spēles ir noslēgušas ar vēl lielāku rezultātu. Bet, ja runā par rekordiem, tad vispirms rezultativitātes rekordu pārspēja FK Fujaki, pārspējot tos pašus Just Vibe FC ar 11:0, bet pēc tam Just Vibe FC piedzīvoja vēl lielāku sakāvi, šoreiz pret FC Baku Riga ar 1:12. Tāpat SK Tedīši un FK Fujaki ar vienādu rezultātu 11:1 pārspēja JFC Dobele futbolistus.
Par jūnija mēneša labāko spēlētāju balsojums starp organizatoriem un līdzjutējiem šoreiz sadalījās. Organizatori par labāko mēneša spēlētāju iebalsoja SK Tedīši spēlētāju Danielu Saliņu, taču līdzjutēju balsojumā pārāks bija FK Fujaki spēlētājs – Deniss Iņķis, kurš arī tika atzīts par mēneša MVP, saliekot visus balsojumus kopā. Atgādinām, ka katra mēneša labākais spēlētājs saņem balvu no mūsu līgas atbalstītājiem – Komanda.LV sporta veikala.
Par jūlija MVP pacīnīsies FK Ropaži spēlētājs Jurģis Lindbergs, kurš vienīgais starp visiem mēneša MVP pretendentiem netika izvēlēts nevienā no atsevišķu spēļu MVP, taču jūlijā Jurģis guva sešus vārtus, atzīmējoties ar het-triku spēlēs pret FC Baku Riga un Just Vibe FC. Otrs mēneša MVP balvas pretendents ir FK Lielupe-2 uzbrucējs Ivans Širokovs, kurš palīdzēja savai komandai izcīnīt divas uzvaras spēlēs pret FK Ropaži komandu, pirmajā gūstot divus vārtus. Trešais spēlētājs, kurš cīnīsies par mēneša labākā spēlētāja balvu, ir FC Baku Riga vārtsargs Osmans Husejnovs, kurš atgriežoties komandas sastāvā palīdzēja savai komandai izcīnīt trīs uzvaras pēc kārtas. Visbeidzot ceturtais pretendents, otro mēnesi pēc kārtas, ir viens no SK Tedīši līderiem – Daniels Saliņš, kurš jūlijā ir atzīmējies ar veseliem septiņiem vārtu guvumiem, palīdzot savai komandai ļoti rezultatīvi pārspēt Just Vibe FC un JFC Dobele komandas, kā arī izcīnīt ļoti svarīgu uzvaru pret ASK Kadaga-2.
Balsot par 4. līgas jūnija labāko spēlētāju varēs līgas sociālajos tīklos: Facebook, Instagram un TikTok. Tāpat līgas YouTube kanālā ir pieejami spēļu labāko momentu video.