Noslēdzās TF200 e-Līga

Ir noslēdzies un apkopoti rezultāti pirmajam TF200 FIFA turnīram uz PS4 platformas. Šis turnīrs ilga gandrīz pusgadu, ietverot sevī kvalifikācijas posmu, 4 lielos posmus divām divīzijām, kā arī lielo finālturnīru.

TF200 FIFA20 turnīrs tika organizēts sadarbībā ar TautasFutbols.LV kustību. Finālturnīrā kopsummā dalībnieki sadalīja 320 EUR naudas laimestu. Tāpat arī katra posma uzvarētājs katrā divīzijā tika pie 30 EUR naudas laimesta A divīzijā un 20 EUR B divīzijā. Finālturnīrā tika 16 labākie dalībnieki ņemot vērā turnīra reitingu, kurš tika saskaitīts ņemot vērā 4 posmu turnīru rezultātus abās divīzijās.

Naudas balvu fonds pirms finālturnīra tika nedaudz piekoriģēts dalībnieku skaita dēļ, taču tas palika diezgan sulīgs. Visas prognozes pirms šī turnīra sākuma apstiprināja Mārcis Brīvulis (YungSauce88), kurš finālā pārspēja Artūru Rudzīti (OGcakeyyy), vienīgo FK Lielupe spēlētāju, kurš tika labāko pieciniekā:

Ir apkopoti TF200 turnīra rezultāti. Apsveicam tevi ar uzvaru! Pēc mūsu rīkotā FIFA20 paliec mājās turnīra, jau no paša līgas sākuma biji galvenā favorīta lomā. Visi dalībnieki spēlēs pret tevi vēl vairāk noskaņojās. Tas traucēja tev? Vai arī otrādi lika uzturēt modrību līdz pat turnīra beigām?

Nē netraucēja, vienkārši nestresoju un spēlēju pēc savām taktikām.

Ko vari pateikt par pārējo pretinieku līmeni?

Pretinieku līmenis nebija slikts, it sevišķi visiem kuri spēlēja playoff.

Vai jau paspēji izmēģināt arī jauno FIFA21?

Jā. Tiek spēlēts gandrīz katru dienu.

Kāds iespaids salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli?

FIFA 21 ir vairāk balstīta uz māņkustībām un ātriem uzbrukumiem. Sākumā bija ļoti grūti pierast, jo jaunā spēle ir savādāka, bet 2 nedēļu laikā pieradu.

Šobrīd sākas tāds kā pāreju periods, pamazām jaunās paaudzes konsoles aizvietos vecās. Vai ir plānos tuvākajā laikā pāriet uz jauno PS5 vai Xbox Series X?

Ir doma pāriet uz PS5, bet tad tikai tiek plānots, kad iznāks FIFA22.

Priekšā ir valsts svētki. Ko tu varētu novēlēt Latvijai?

Sveiciens svētkos un novēlu mūsu valsts iedzīvotājiem nesaslimt ar Covid-19.

Cīņā par 3.vietu finālturnīrā veiksmīgāks izrādījās Rainers Kleinbergs (RainersK16), kurš spēlē par 3.vietu pārspēja Andreju Karpovu (leftykp):

Visas līgas gaitā biji viens no favorītiem. Pirms turnīra sākuma, ko tu domāji par līgas līmeni, un vai tas domas apstiprinājās līgas gaitā?

Pirms līgas sākuma cerēju, protams, uz uzvaru, bet turnīra sākumā sapratu, ka ir labs līmenis turnīrā. Turpinot turnīru uzreiz sapratu, ka favorīts nebūšu uz uzvaru, bet diemžēl pusfinālā pretinieks bija pārāks un centos cīnīties par 3.vietu.

Kā kopumā tev patika visai neierasts turnīra formāts?

Turnīra formāts patika, jo bija daudz spēles un tādā veidā varēja arī noskaidrot labāko.

Šobrīd jau visi runā par FIFA21, vai jau paspēji to izmēģināt?

Jā, kopā ar draugiem spēlējam.

Bet cīņā par tā saukto Cerības kausu, jeb 5.vietu turnīrā veiksmīgāks izrādījās turnīra jaunākais dalībnieks Kārlis Lībietis (Karalis05):

Tu, laikam, esi jaunākais no turnīra dalībniekiem. Kādas sajūtas bija pirms turnīra, kādu līmeni gaidīji no pretiniekiem?

Biju nedaudz uztraucies viens no pirmajiem turnīriem, gaidiju un arī sagaidīju labu līmeni.

Vienā no posmiem spēlēji ar ģipsi uz rokas, bet tik un tā spēji parādīt teicamu sniegumu. Kā tas tev sanāca?

Jā bija grūti un no sākuma nedomāju, ka varēšu vispār paspēlēt, bet beigās pieradu un kaut kā sanāca.

Vai jau paspēji izmēģināt spēkus arī jaunajā FIFA21?

Jā paspēju, zin kā daudzi saka ka spēle nav tik veiksmīga, varbūt tā arī ir, bet FIFA man vienmēr patiks.

Un nobeigumā gribējām uzjautāt par nākamās paaudzes konsolēm, vai ir jau plānos pāriet uz kādu?

Jā esmu plānojis iegādāties PS5 jau tuvākajā laikā, nevaru sagaidīt.

Turnīra balvu fonds tika sadalīts sekojoši:

  1. vieta – 150 EUR
  2. vieta – 80 EUR
  3. vieta – 40 EUR
  4. vieta – 30 EUR
  5. vieta – 20 EUR.

Par nākamiem turnīriem šobrīd runāt ir pāragri, jo šobrīd visi spēlētāji pāriet uz FIFA21, kā arī pavisam drīz sāksies arī pakāpeniska geimeru pāreja uz jaunās paaudzes konsolēm, līdz ar to, būs interesanti pēc kāda laika atkal satikties kādā no mūsu rīkotajiem turnīriem. Bet par to, kad būs nākamais, tiks paziņots atsevišķi.

FK Lielupe pateicās visiem dalībniekiem par dalību TF200 e-Līgā, novēlam veiksmi jau jaunajā FIFA21 spēlē, kā arī novēlam izturību un stipru veselību šajā neparastajā un visai sarežģītajā laikā.