Noslēdzam 2.Līgas sezonu ar Rīgas 49.vidusskolas derbiju

Šovakar Rīgas 49.vidusskolas stadionā “FK Lielupe” aizvadīs pēdējo oficiālo spēli šajā sezonā. Kā jau ierasts, Rīgas 49.vidusskolas derbijs ir ļoti zīmīga spēle, turklāt šī spēle daudz ko var izšķirt vietu sadalījumā. “FK Lielupe” pēc uzvaras Salacgrīvā pakāpās uz 7.vietu, uzvaras gadījumā šodien var cerēt arī uz 6.vietu. Tikmēr “Riga United F.C.” cīnās par Vidzemes reģiona zelta godalgām. Pēc zaudētiem punktiem priekšā pagaidām ir “FK Limbaži”, taču pēc izcīnītiem – “Riga United F.C.” šovakar laukumā dosies kā čempionāta līderi. Noteikti abas komandas šovakar cīnīsies par uzvaru, ja “Riga United F.C.” komandai, lai neizkristu no cīņas par ceļazīmi uz 2.Līgas finālturnīru, ir nepieciešama tikai un vienīgi uzvara, kas ne tikai dzīs komandu uz priekšu, bet arī būs kā papildus spiediens uz tās spēlētājiem, tad “FK Lielupe” šī spēle maz ko maina, vienīgais, mēs noteikti gribēsim noslēgt sezonu ar uzvaru!

“FK Lielupe” komandai šovakar varēs palīdzēt Kārlis Villerušs un Vasilijs Kolibas, kuri ir atgriezušies ierindā, tāpat debitēs arī Temirmaliks Mamasolijevs, kura pirmā iziešana laukumā “FK Lielupe” kreklā tika atlikta traumas dēļ. Bet nāksies iztikt bez Agra Glaudāna, kuram tika dota neliela atpūta pirms Latvijas U-17 izlases kārtējā sasaukuma.

“FK Lielupe” nespēja uzvarēt “Riga United F.C.” komandu kopš 2016.gada jūlija, kad tika izcīnīta uzvara ar 2:1. Šogad tā būs jau ceturtā savstarpējā spēle. Pirmo spēli 2.Līgas ietvaros “Lielupe” zaudēja ar 1:7, toreiz pēdējās 20 minūtes visu izšķīra, kad tika ielaisti uzreiz veseli 5 vārti. Savukārt 3.Līgā mūsu otrais sastāvs divreiz atzina “Riga United” rezervistu pārākumu, abas spēles zaudējot ar 0:4. Šodien galvenais ir labi uzsākt spēli, un tad jau viss kas var notikt šajā derbijā. Lai “Lielupe” sanāk labs sezonas noslēgums. #ticamkomandā