No Cēsīm bez punktiem

Šodien Cēsīs “FK Lielupe” aizvadīja savu pirmo izbraukuma spēli šosezon. Neskatoties uz to, ka atklājām spēles rezultātu, “SK Cēsis” svinēja uzvaru savu skatītāju priekšā.

Spēle sākās ļoti aktīvi, abas komandas apmainījās ar bīstamiem uzbrukumiem. Spēles 14′ minūtē rezultātu atklāja Sebastiano Komotto, kurš izlauzījās gar savu malu un precīzi raidīja bumbu pretinieku vārtos. Pēc gūtiem vārtiem mūsu futbolisti turpināja aktīvi izveidot momentus, savukārt mājinieki sāka spēlēt asāk. Pēc kļūdas aizsardzībā 25′ minūtē “Cēsis” atspēlējās, un spēja gūt vēl divus vārtus līdz pārtraukumam.

Pārtraukumā nācās pārkārtoties, jo traumu saņēma Artis Kalniņš. Otrajā puslaikā mūsu futbolisti lielāko spēles laiku spēlēja pretinieku laukuma pusē, taču cēsnieki atkal noķēra mūs uz pretuzbrukumu un jau 1:4. 11 minūtes līdz spēles beigām Agris Glaudāns realizēja 11 metru soda sitienu, mūsu futbolisti vēl aktīvāk devās uz pretinieku vārtiem, spēlējot jau tikai ar trim aizsargiem, un izdevās izveidot pāris teicamu iespēju gūt vārtus, taču laime stāvēja mājinieku pusē. Zaudējums 2:4 un jāgatavojas nākamajai spēlei ar “FK Valka” savās mājās.

Kārlis Villerušs (“FK Lielupe” galvenais treneris): “Labi nospēlējām, kontrolējām bumbu, centāmies spēlēt skaistu kombinācijas futbolu. Bijām pelnījuši braukt mājās vismaz ar punktu kabatā, taču kļūdas aizsardzībā noveda zaudētāju lomā. Jāstrādā, priekšā mūs gaida vesels izaicinājums, jo ir ļoti saspringts spēļu grafiks. Svētdien jāuzņem “FK Valka”, tad jau otrdien Kauguros jācīnās Latvijas kausa izcīņā ar “FC Nikers” komandu, tad jau piektdien izbraukums uz Limbažiem, tad svētdien mūsu dublieru uzsāk sezonu un visbeidzot pirmdien atkal izbraukums – uz Ķekavu. Tā kā darba nebūs maz.”