Neveiksmju sērija turpinās

“FK Lielupe” turpina zaudējumu sēriju. Šoreiz bezcerīgā spēlē tika zaudēts “DSVK Traktors” vienībai, kuru pirmajā aplī pārliecinoši uzvarējām ar 5:1. Mums kopumā otrais aplis ir ļoti neveiksmīgs. Arī šoreiz rezultātu ietekmēja sastāva trūkums. Sezona ir beigusies Andrejam Aņņenkovam, Danielam Didenko, Denisam Kiriļukam, Vasilijam Kolibasam. Ivans Širokovs un Staņislavs Kuļšs traumu dēļ tā arī nenospēlēja nevienu spēli šajā sezonā. Šī sezona visticamāk ir beigusies arī Mohamedam Husseinam, Kārlim Villerušam un Daņilam Savickim, turklāt šodien spēli pabeigt nespēja arī Artūrs Rudzītis.

Pati spēle iesākās ļoti līdzīgi, abas komandas piesardzīgi uzmeta aci uz pretinieku, it kā gaidot, ko pretinieks ir izdomājis šoreiz. Bet pamazām iniciatīva pārgāja nomināli mājinieku komandai “DSVK Traktors”, kuri 23′ minūtē arī atklāja rezultātu, kur kļūdu pieļāva uzreiz abi malējie aizsargi. Laiku pa laikam “Lielupei” izdevās apdraudēt pretinieku vārtus, taču sitieni bija vai nu garām vārtiem, vai arī nepietiekami spēcīgi, lai tos varētu uzskatīt par bīstamiem mēģinājumiem ieņemt pretinieku cietoksni.

Otrais puslaiks uzsakās un turpinājās “DSVK Traktors” iecerēts scenārijs. Šeit ir īsta vieta, lai pateiktu, ka 30 minūtes līdz spēles sākumam komanda ir zaudējusi vēl 4 spēlētājus, turklāt divus no pamatsastāva. Līdz ar to arī šoreiz trūka rezervistu, lai kaut ko mainītu šajā spēlē. Bet bija jācenšas kaut ko mainīt. Tika nolemts nomainīt Andreju Ivanovu, kuram šī spēle īsti nepadevās, viņa vietā izlaižot vēl vienu jaunatnes komandas spēlētāju Robertu Kazakeviču. Veicot šo maiņu, kļuva skaidrs, kā arī Kirils Solovjovs nespēs pabeigt spēli, lūgdams viņu nomainīt. Tā spēles 54′ minūtē tika izmantotas abas treneru rīcībā esošās maiņas, un laukumā debitēja Eduards Mukāns. Spēles 74′ minūtē ļoti neveiksmīgi nokrita Artūrs Rudzītis, palikdams gulēt uz zālāja, “DSVK Traktors” komanda šajā situācijā rīkojās diezgan nesportiski, turpinot spēli, novedot to līdz vārtu guvumam. 0:2 un vēl komanda paliek mazākumā, sliktāku scenāriju izdomāt nevarēja. Spēlējot mazākumā, Agris Glaudāns vairākkārt centās uzņemties iniciatīvu savās rokās, taču šī nebija nedz viņa, nedz arī “FK Lielupe” diena, beigās rezultātam paliekot 4:0 “Traktors” labā. Līdz ar šo zaudējumu, mēs noslīdējām jau uz astoto vietu tabulā.

Kārlis Villerušs (“FK Lielupe” galvenais treneris): “Man nav, ko teikt, godīgi, trūkst vārdu. Pirms spēles pilna pieteikuma vietā esam 13, turklāt bez vairākiem pamatsastāva spēlētājiem. Ko šajā situācijā var izdarīt? Arī puišus tas stipri ietekmēja, jo viņi nespēja savākties laukumā, un var droši pateikt, ka nevis “DSVK Traktors” komanda uzvarēja, bet gan mēs zaudējām. Jo paši atvedām šos vārtus. Pirmajā vārtu guvumā ļoti rupju kļūdu pieļāva Romāns Kaplāns, burtiski uzdāvinot bumbu pretiniekam un ļaujot atklāt rezultātu. Otrajā vārtu guvumā zaudējām bumbu laukuma vidū, saņem – 0:2. Jā, šajā vārtu guvumā gan jāuzteic pretinieks par nesportiskumu. Jo mūsu spēlētājs pēc ļoti neveiksmīgas epizodes palika uz zālāja. Tur nebija nedz kāds bīstams uzbrukums, vai vēl kas, lai nevarētu izsist bumbu autā. Bet tas lai paliek uz viņu sirdsapziņas. Artūram Rudzītim šī sezona varētu beigties. Tad jau atnāca trešie vārti. Atkal, atstājām spēlētāju brīvu. Šie vārti gan sanāca ļoti smuki, tā tiesa. Nu un par ceturtajiem vārtiem jāsaka ‘paldies’ debitantam, kurš vienā epizodē pamanījās kļūdīties divas reizes. Bet ja runā par mūsu spēli, tad šodien nebija nekā. Varu pateikt, ka, neskatoties uz kļūdu pirmajā vārtu zaudējumā, viens no labākiem laukumā bija Romāns Kaplāns. Kurš ja arī pieļāva kādas kļūdas, tad neapstājās un cīnījās katrā epizodē līdz beigām, vairākkārt palīgdams Antonam un visai komandai no vārtu zaudējuma. Renāts Rahimovs šodien izskatījās bāli, jā, viņš katrā epizodē vienmēr atdeva visu sevi, bet šoreiz daudz kas nesanāca. Eduardu vainot par kaut ko vispār būtu ļoti nepareizi, jo mēs nonācām šādā situācijā, ka bija jālaiž laukumā pie šāda rezultāta un spēles debitantu bez pieredzes. Uztraukums, pieredzes trūkums – tas viss atspoguļojās arī ceturtajā vārtu zaudējumā. Andrejam Ivanovam šodien negāja spēle, kā arī visu laiku viņš sašaurināja laukumu, tāpēc nolēmām viņu mainīt. Protams, ja Kirils Solovjovs būtu pateicis, ka viņam vajag maiņu kaut pusminūti ātrāk, tad mēs nemainītu Andreju. Agris šodien palika bez komandas biedriem un vienatnē arī bija grūti kaut ko izdarīt. Puiši centās, bet bez kāda noskaņojuma, bez degsmes. Mēs šodien tā arī neizgājām laukumā. Šodien viss bija pret mums, pat mēs paši.