Nespējam izcīnīt otro uzvaru pēc kārtas

Šodien Rīgas 49.vidusskolas stadionā “FK Lielupe” tikās ar “FK Pļaviņas DM” komandu. Spēle sanāca ļoti asa un beidzās mums nelabvēlīgi – 2:7.

Pēc uzvaras pirmajā čempionāta spēlē, pat neskatoties uz vairāku pamatsastāva spēlētāju traumām, komanda bija noskaņota visnotaļ pozitīvi. Sākums bija aiz mums, Ruslans Aleksejevs spēles 13′ minūtē atklāja rezultātu. Pēc tam bija iespējas dubultot rezultātu, taču pēc 36′ minūtes neticamiem “FK Pļaviņas DM” spēlētāja vārtiem no tālās distances izskatījās, ka mūsu puiši salūza. Tā līdz pārtraukumam, 9 minūšu laikā, viesi panāca 4:1 savā labā.

Otrajā puslaikā viss turpinājās, puslaika iesākumā rezultāts palika pat 5:1. Bet, neskatoties uz to, mūsu puiši centās glābt situāciju un 61′ minūtē Ruslans Aleksejevs, realizējot 11 metru soda sitienu, vienus vārtus atguva. Taču beigās tika ielaisti vēl divi vārti un 2:7. Spēles kompensācijas laikā arī atspoguļojās tiesnešu kvalifikācijas trūkuma rezultāti, kad viesu komandas spēlētājs ieleca no aizmugures mūsu uzbrucējam Ruslanam Aleksejevam kājā, rezultātā Ruslans laukumu pameta tikai ar komandas biedru palīdzību, bet stadionu – ātrās palīdzības mašīnā. Spēles galvenais tiesnesis visas spēles laikā ļāva spēlēt ļoti asi un ļoti bieži izlaida šādas epizodes, šī epizode nebija izņēmums, jo par šo pārkāpumu netika nozīmēts pat soda sitiens.

Nākamnedēļ mūsu puišus gaida spēle pret “FK Priekuļi”.

Kārlis Villerušs (“FK Lielupe” galvenais treneris): “Esmu  ļoti vīlies, jo iesakām labi, bet pēc zaudētajiem vārtiem salūzām, kaut arī nekas traks nenotika. Rezultātā ielaidām vēl un vēl. Viesi šajā ziņā malači, izmantoja to savā labā. Tagad pats svarīgākais, lai Ruslans Aleksejevs neizkrīt uz ilgāku laiku no ierindas. Viņu tagad vedīs uz slimnīcu, es došos viņam līdzi, lai noskaidrotu, cik nopietna trauma ir. Bet tiesnešu brigāde neiztur nekādu kritiku. Nav jau tā, ka zaudējām tiesnešu dēļ, tā noteikti nav. Paši esam vainīgi, mums psiholoģiski jākļūst spēcīgākiem, taču šāda tiesāšana noved pie šādām traumām, kad spēlētāju aizved ar ātriem. Protams, tā spēlēt, kā to izdarīja viesu komandas spēlētājs kompensācijas laikā, kad tava komanda uzvar ar 7:2, nedrīkst, bet šī trauma ir uz tiesnešu sirdsapziņas, jo visas spēles laikā viesi spēlēja asi un par savām rupjībām nesaņēma nedz dzeltenās, nedz arī bieži vien sodus. Bet kā jau teicu, tagad svarīgākais ir, lai mūsu spēlētājam nav nekas nopietns. Visa komanda ļoti pārdzīvo un tur īkšķus par Ruslanu.”