Izcīnam lielāko sauso uzvaru komandas vēsturē

Šodien “FK Lielupe” ar 4:0 pārliecinoši pārspēja “FK Balvi” komandu! Spēles rezultātu 12′ minūtē atklāja Andrejs Annenkovs raidot bumbu pretinieku vārtos gandrīz no nulles leņķa. Puslaika vidū 2:0 mūsu labā panāca Daņila Savicks. “FK Lielupe” pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu, un pirmajā puslaikā varēja gūt vēl dažus vārtus.

Otrajā puslaikā laukumā turpinājām kontrolēt spēli, un vēl pa vieniem vārtiem guva Pāvels Baikovs un Ruslans Aleksejevs. Beigu beigās uzvara ar 4:0 un tā ir lielākā sausā uzvara “FK Lielupe” vēsturē. Lielāko uzvaru izcīnījām 2014.gada 9.augustā, kad toreiz pārspējām “FK Priekuļi” ar 5:1. Ceram, ka šādi patīkami rezultāti priecēs mūsu līdzjutējus pēc iespējas biežāk. Priekšā ir neliela pauze, un tad mūs gaida ļoti saspringta spēle pret čempionāta līdervienību “SK Cēsis”.

2nd-league-matchday-result-fk-balvi-home

Kārlis Villerušs (“FK Lielupe” galvenais treneris): Esmu ļoti apmierināts ar puišu sniegumu. 4:0! Beidzot neielaidām vārtus, abi vārtsargi, nospēlējot pa vienam puslaikam, nospēlēja droši un nosargāja vārtus neskartus – tas ir ļoti labs moments. Arī uzbrukumā izveidojām daudz labus momentus, varējām gūt arī vairāk vārtus, salīdzinājumā – pie mūsu vārtiem nebija tik daudz momentu, kas liecina par to, ka uzlabojām spēli laukuma centrā un aizsardzībā. Salīdzinot ar iepriekšējo spēli – bija redzams progress. Apsveicu ar debiju Romānu Grjaznovu un Arti Kalniņu, abi nospēlēja šodien ļoti labi. Tagad jāspēlē tālāk un jāskatās uz priekšu, uz nākamiem pretiniekiem, jāizanalizē viņu spēles un jāgatavojas. Gaidu arī Latvijas kausa izcīņas izlozi, kura notiks trešdien, interesanti, ar ko šoreiz mums būs jāspēlē. Grūti spriest par “FK Balvi” spēles sniegumu šodien, jo neesam ar viņiem spēlējuši kādu laiku. Droši vien viņiem šodien laukumā nebija tas stiprākais sastāvs, bet tik un tā nevar teikt, ka viņi nospēlēja slikti šodien, es drīzāk teikšu, ka mēs šodien nospēlējām labi.

Ruslans Aleksejevs (“FK Lielupe” uzbrucējs): Esmu ļoti apmierināts ar spēles rezultātu, visi puiši atdeva visus spēkus laukumā. Ir redzams, ka mums sāk izveidoties pilnvērtīga komanda, ar kuru var sasniegt labus rezultātus. Katrs komandas biedrs cīnās par katru bumbu, katrā epizodē, atdod visus spēkus, līdz ar to arī parādās rezultāts. Ceru, ka nākamajās spēlēs arī viss būs labi, un uzvarēsim katrā spēlē. Runājot par pretinieku, jāsaka, ka viņi nespēlēja sliktāk par mums, vienkārši dažās epizodēs mums izdevās labāk realizēt savus momentus, bet viņiem dažās epizodēs vienkārši neveicās, tā kā ļoti labi, ka spējām nosargāt savus vārtus neskartus. Novēlēšu “FK Balvi” komandai izcīnīt uzvaras nākamajās spēlēs.

Jānis Zakarīts (“FK Balvi” galvenais treneris): “FK Lielupe” ir progresējusi, tas ir acīmredzami. Varbūt ļaunu joku ar mums nospēlēja tas, ka mums vakar bija spēle, un šodien ir jāspēlē, komanda bija nedaudz aizmigusi, kas arī atspoguļojās rezultātā.