FK Lielupe Valdes vēlēšanām pieteicās 6 kandidāti

Līdz 2017.gada 31.decembrim bija iespēja pieteikties Biedrības “Futbola Komanda “Lielupe”” Valdes vēlēšanām. Šādu iespēju izmantoja 6 kandidāti.

No esošās valdes sastāva pieteicās komandas Viceprezidents Kārlis Villerušs, kā arī valdes locekļi Jevgenijs Jenats un Oskars Pavlovskis. Komandu pametīs tās prezidente Helena Villeruša, kura ir bijusi šajā amatā kopš komandas dibināšanas, līdz ar to komandā no trim dibinātājiem (Igors Jaickis komandu pameta 2015.gadā) visticamāk paliks tikai viens – Kārlis Villerušs. Tāpat uz nākamo termiņu nepretendēs Artūrs Šķinčs, Jānis Magazeinis, kā arī Edgars Cimdiņš, kurš arī ir viens no tiem cilvēkiem, kurš bija kopā ar komandu sākot no tās pirmās sezonas.

Tikmēr Valdes vēlēšanās pieteicās viens no “FK Lielupe” spēlētājiem – Romāns Kaplāns, kā arī vēl divi kandidāti: Marija Voronova un Mareks Žolnerovičs.

Visiem Biedrības “Futbola Komanda “Lielupe”” kandidātiem būs iespēja iepazīstināt ar sevi, saviem mērķiem un plāniem 2018.gada pirmajā Valdes sēdē, kura notiks 25.janvārī. Savukārt Valdes vēlēšanas notiks 2018.gada pirmajā lielajā Biedru sapulcē, kura ir nozīmēta uz šī gada 18.martu. Līdz tam brīdim mēs iepazīstināsim jūs ar katru no kandidātiem tuvāk.