“FK Lielupe” uzsāk ziemas sagatavošanas periodu ar uzvaru pār Erasmus studentiem

Vakar Rīgas 49.vidusskolas stadionā “FK Lielupe” aizvadīja pirmo starpsezonas pārbaudes spēli. Pretinieku komanda bija sastādīta no Erasmus studentiem. “FK Lielupe” galvenais treneris Kārlis Villerušs nolēma paeksperimentēt ar sastāvu. Pirmais puslaiks noslēdzās ar lielu “FK Lielupe” pārsvaru – 3:1. Otrajā puslaikā tika veiktas visas iespējamās  maiņas un Erasmus studenti bija tuvu tam, lai izglābtos no zaudējuma, kad pašās spēles beigās “FK Lielupe” vārtus glāba vārtu stabs. Beigu rezultāts – 4:3 “Lielupe” labā. Vārtus “FK Lielupe” labā guva Artis Kalniņš, Mārtiņš Auziņš, bet Pāvels Baikovs bijis rezultatīvs divreiz. Jāsaka, ka šī nav pirmā reize, kad tiek organizēta draudzības spēle pret Erasmus studentiem. Esam jau vairākkārt tikušies, un noteikti turpināsim šo tradīciju.

Tagad “FK Lielupe” lielā komanda turpinās trenēties līdz 20.decembrim, bet jau 23.datumā tiks sarīkots ikgadējs “FK Lielupe” Ziemassvētku kauss, pēc kura mūsu futbolisti dosies nelielā atvaļinājumā. 2018.gada otrajās brīvdienās “FK Lielupe” sanāks kopā pirmo reizi jaunajā gadā uz tradicionālo Jaungada pasākumu, kurā tiks apbalvoti labākie no labākiem “FK Lielupe” spēlētajiem 2017.gada ietvaros. Jau drīzumā tiks atklāta balsošana par “FK Lielupe” labāko vārtu guvumu un seivu. Bet 17.janvārī ir plānots pirmais treniņš, “FK Lielupe” turpinās gatavoties jaunajai sezonai un Ziemas kausam, kas ir ieplānots uz janvāra beigām/februāra sākumu.