“FK Lielupe” protests ir pieņemts. Igors Ļahovs izlaidīs trīs spēles.

“FK Lielupe” iesniedza protestu par tendenciozu tiesāšanu spēlē pret “FK Aliance”. Protestā tika atzīmēti vairāk par 10 epizodēm, kurās spēles galvenais tiesnesis Edgars Martinsons pieņēma ļoti strīdīgu lēmumu. No tiem uzreiz četri ietekmēja spēles gaitu un rezultātu, turklāt vēl dažās epizodēs spēles galvenais tiesnesis izlaida atklātas rupjības no pretinieku komandas spēlētāju puses. LFF Vidzemes reģiona Disciplinārā komisija pieņēma šo protestu un atbrīvoja komandu no soda naudas izmaksas (par nopelnīto kartiņu daudzumu).

Tāpat DK izskatīja arī epizodi ar Igora Ļahova noraidījumu, un lēmums, diemžēl nebija labvēlīgs mūsu komandai. Igors Ļahovs ne tikai būs spiests izlaist trīs spēles, bet arī viņam tika piespriests naudas sods 100 EUR apmērā. Līdz ar to “FK Lielupe” nāksies iztikt bez komandas līdera laukuma vidū veselas trīs spēles. Turklāt arī Daņila Savicks ir iedziļinājies savainojumā uz ilgāku laiku pēc spēles pret “FK Aliance” komandu. Tāpat spēli Smiltenē izlaidīs arī Aleksandrs Šlaganovs, kurš nopelnīja trešo brīdinājumu šosezon jau pēc spēles beigām.

Komandas galvenajam trenerim būs daudz jālauž galva, jo uz nākamo spēli pret “FK Smiltene/BJSS-2” komandu, viņam nespēs palīdzēt uzreiz vairāki no pamatsastāva spēlētājiem.