FK Lielupe paziņo par jauno spēlētāju atlasi

Mēs visi ļoti ceram, ka jaunā sezona vairs nav aiz kalniem un pavisam drīz mēs varēsim sākt pilnvērtīgu pirmssezonas sagatavošanas posmu. Bet līdz tam, tev ir iespēja pievienoties komandai un uzsākt sezonu kopā ar mums.

FK Lielupe aicina pievienoties komandai visus gribētājus sākot no 15 gadu vecuma, kuriem interesē futbols un vēlas piedalīties turnīros vai vienkārši pavadīt brīvo laiku futbola gaisotnē.

Šobrīd ir ieplānoti divi atlases datumi: 3. un 10 aprīlis, plkst. 16:30, Rīgas 49.vidusskolas stadionā. Katrā no atlasēm tiks lemts par spēlētāju nākotni komandā. Spēlētāju atlasēs tiks vērtētas spēlētāju fiziskās dotības un tehniskās iemaņas.

FK Lielupe pamatvērtības vienmēr ir bijušas baudīt spēli, gūt no tās prieku, mācīties, pilnveidoties un attīstīties. Mūsu galvenais mērķis – dot iespēju trenēties, attīstīties un spēlēt futbolu katram, kam ir vēlēšanās, neatkarīgi no futbola prasmēm.

Komanda pastāvīgi organizē arī ārpus futbola laukuma kolektīva saliedēšanas pasākumus. Mūsu kolektīvs vienmēr ir bijis ļoti draudzīgs, tā ir viena liela ģimene. Katrs spēlētājs, neskatoties uz viņa sportiskām iemaņām un pavadīto laiku klubā, ir ierakstīts kluba vēsturē, katrs no viņiem ir savā veidā devis ieguldījumu komandas attīstībā. Kluba eksistences laikā jau ir izveidojušās vairākas tradīcijas, kurām klāt nāk arvien jaunas.

2021.gadā FK Lielupe tradicionāli piedalīsies Latvijas 3. līgas čempionātā un Latvijas kausa izcīņā.

Mēs aicinām visus gribētājus pievienoties mūsu futbola ģimenei atnākt uz kādu no mūsu atklātajiem treniņiem, kuri notiek Rīgas centrā, Rīgas 49. vidusskolas stadionā, pārbaudīt savas spējas, pierakstīties komandā, sākt trenēties un jau šovasar spēlēt FK Lielupe kreklā.

Treniņi notiek divas reizes nedēļā – trešdienu un piektdienu vakaros, tāpat pirmssezonas laikā tiks organizēti papildus treniņi.

Pieteikties uz kādu no atlasēm var aizpildot attiecīgu anketu mūsu mājaslapā, rakstot mums Facebook vai uz e-pastu (fklielupe@gmail.com), kā arī zvanot mums pa tālr. 27277722.