FK Lielupe noslēgs sezonu ar tradicionālo Futbola dienas pasākumu

Jau kļuvusī par kluba tradīciju – FK Lielupe Futbola diena tiks organizēta arī šogad, tiesa tai ir nedaudz mainīts formāts, un tā norisināsies neierasti vēlu – 13.oktobrī.

Parasti FK Lielupe savu sezonu noslēdza septembra pirmajā pusē, taču, līdz ar 2.Līgas formāta maiņu sezonas sākumā, šogad tā ir ieilgusi līdz pat oktobrim. Vēl jo vairāk, priekšā, 11.oktobrī, mūs gaida Rudens kausa fināls! Līdz ar to tika nolemts aizvadīt sezonas noslēguma pasākumu 13.oktobrī.

Tradicionālās 11×11 spēles pret FK Lielupe-EX (komandas bijušajiem spēlētājiem) vietā tiks aizvadīts vienas dienas turnīrs 8×8 formātā, kurā piedalīsies četras komandas: FK Lielupe, FK Lielupe-EX, FK Lielupe-NEW (komandas jaunpienācēji) un FK Lielupe LU (mūsu studentu komanda, kura šogad uzsāks savu astoto sezonu LU Futbola Līgā).

Pirms turnīra ir gaidāma ikgadēja komandas kopsapulce, kurā tiks izvērtēta aizvadītā sezona, paziņoti komandas plāni ziemas mēnešos un 2020.gada sezonai un izskatīti citi jautājumi saistībā ar komandu un tās nākotni.