FK Lielupe meitenes aizvadīja savu pirmo turnīru

Liene Roopa kļuva par "FK Lielupe" Sieviešu komandas pirmo vārtu autori! Foto - Marija Voronova
Liene Roopa kļuva par “FK Lielupe” Sieviešu komandas pirmo vārtu autori! Foto – Marija Voronova

“FK Lielupe” meitenes aizvadīja savu pirmo turnīru. Šo svētdien Salaspilī noritēja Rīgas Ziemassvētku kausa izcīņa telpu futbolā meitenēm, kurā startēja 14 komandas. Mūsu meitenes tika ielozēta A apakšgrupā, kur sacentās ar “RFS-2”, “FK Priekuļi”, “Preiļu BJSS”, “RFS-3”, “SK Imanta”, “Rēzeknes BJSS” komandām.

Turnīra iesākumā mūsu meitenes sīvā cīņā piekāpās “Rēzeknes BJSS” komandai ar 0:1, vēlāk pašās spēles izskaņā tomēr izlaida uzvaru pār “SK Imanta”, cīnoties 1:1, ļoti cienīgi tika nospēlēts ar “RFS-3” komandu, kurai tika fiksēts zaudējums ar 0:1, tālāk sekoja divas uzvaras ar rezultātu 1:0 – vispirms tika pārspēta “Preiļu BJSS” komanda, kura turnīra noslēgumā palika augstajā ceturtajā vietā, bet pēc tam tika pārspēta “FK Priekuļi” meiteņu komanda. Grupas pēdējā spēlē neko likt pretī spēcīgajai “RFS-2” komandai tā arī nespējām – 0:8, jāatzīmē, ka “RFS-2” izcīnīja sudraba medaļas šajā turnīrā.

Līdz ar to ar 7 punktiem “FK Lielupe” palika 5.vietā savā grupā. Par šī turnīra komandas vērtīgāko spēlētāju tika atzīta Liene Roopa.

Jau 2018.gada 6.janvārī Talsos “FK Lielupe” meiteņu komanda uzsāks dalību Ziemas Meiteņu telpu futbola čempionātā.