Atgriezties uz pareizā ceļa

Sastāvs šim vakaram

Šodien 17:00 Rīgas 49.vidusskolas stadionā “FK Lielupe” aizvadīs kārtējo 2.Līgas spēli. Šoreiz pie mums ciemos brauc “FK Limbaži” komanda, kurai Limbažos piekāpāmies ar 2:3. Atceramies, ka toreiz spēles galvenais tiesnesis ļoti stipri palīdzēja “Limbažu” komandai iegūt 3 punktus, bet ir jāatzīst, ka “Limbažu” puiši ir ļoti labi fiziski sagatavoti un katrā spēlē cīnās līdz pēdējām minūtēm. Tieši “FK Limbaži” pēc zaudētiem punktiem atrodas tabulas pirmajā vietā. Viss ir viņu rokās, lai šogad izcīnītu Vidzemes reģiona zeltu un kvalificētos 2.Līgas finālturnīram. Tikmēr “FK Lielupe” līdz ar sāpīgu sakāvi Valkā praktiski zaudēja cerības uz iekļūšanu trijniekā. Jā, līdz trešajai vietai ir nieka trīs punkti, taču esam aizvadījuši visvairāk spēļu – par veselām 4 vairāk nekā “FK Limbaži”, kuri pašlaik atrodas trešajā vietā. Protams, ir atlikušas veselas piecas spēles un, uzvarot katrā no tām, cerības aizķerties aiz medaļām var atkal atdzimt, tāpēc ir ļoti svarīgi atgriezties uz pareizā ceļa.

Nevienam nav noslēpums, ka pēdējā laikā “FK Lielupe” nerāda to pārliecinošo spēli, ar kuru komanda pārsteidza visus čempionāta pirmajā aplī. Ir vairāki iemesli tam, viens no galvenajiem – traumas. Pat uz mājas spēlēm komanda nespēja savākt pilnu rezervistu soliņu, pat pieaicinot visus iespējamos kadrus arī no otrās komandas. Ļoti daudz eksperimentu, jo katrā no spēlēm bija jāizgudro velosipēds, sastāva problēmu dēļ. Šodien arī būsim spiesti iztikt uzreiz bez trim uzbrukuma līderiem – Ruslana Aleksejeva, kurš vēl īsti nav atguvies no traumas, savukārt Agris Glaudāns  un Dāvis Mārcis Valmiers turpina palīdzēt Latvijas U-17 izlasei Kijevā. Ierindā ir atgriezies Pāvels Baikovs, taču viņš izlaida ļoti daudz traumas dēļ, līdz ar to nav īsti skaidrs kādā fiziskajā formā viņš pašlaik atrodas. Tas pats attiecas arī uz Kirilu Solovjovu. Toties mūsu komandā šodien varētu debitēt Vadims Rogozinskis.

Runājot par pēdējām spēlēm, tad “FK Lielupe” aizvadīja vienu no neveiksmīgākām nedēļām kluba vēsturē, piedzīvojot smagas sakāves gan otrajā, gan arī trešajā līgā. Tikmēr “FK Limbaži” savu pēdējo spēli aizvadīja 27.jūlijā, kad pārspēja “DSVK Traktors” ar 3:1. 9.augustā viņiem bija paredzēta spēle ar “FK Salacgrīva” komandu, taču tā tika atcelta un limbažnieki varētu nedaudz izkrist no spēles ritma. Tas ir jāizmanto, taču jāatceras, ka “Limbaži” ir galvenie favorīti cīņā par Vidzemes reģiona zelta medaļām, bet arī tas varētu nospēlēt ļaunu joku “FK Limbažu” komandai.

Šodien galvenais uzdevums ir atgriezties uz pareizā ceļa – trīs punkti šajā spēlē varētu atdzīvināt izredzes uz medaļām, taču galvenais ir atkal atgriezt pārliecību savos spēkos. Tam būs nepieciešams Tavs atbalsts! Nāc uz stadionu un palīdzi “FK Lielupe” ļoti sarežģītā uz smagā spēlē pret “FK Limbaži”. Gaidām tevi Rīgas 49.vidusskolas stadionā 17:00! #ticamkomandā