Aizvadīta LU Līgas Zvaigžņu spēle

Elektrum Olimpiskajā centrā tika aizvadīta jau otrā Latvijas Universitātes Futbola līgas Zvaigžņu spēle, un tā kā mūsu komanda LU Līgā rāda teicamu sniegumu, tikai loģiski, ka FK Lielupe komanda tika plaši pārstāvēta. Par vienu no komandu kapteiņiem tika iecelts mūsu spēlētājs Mārtiņš Linde, kopumā Zvaigžņu spēlē piedalījās 5 mūsu spēlētāji – Kārlis Villerušs, Kristaps Mackovs, Mārtiņš Linde, Dāvis Braučs un Artūrs Sašņikovs. Četri komandu kapteiņi: Mārtiņš Linde, Miks Babris, Uldis Līcis un Mārtiņš Tamisārs pēc pagalma principa izsauca savus komandas biedrus un aizvadīja viena apļa miniturnīru un piedalījās dažādos konkursos.

Pasākums sākās ar veiklības stafeti ar bumbas vadīšanu ap konusiem, kurā uzvarēja Mārtiņa Tamisāra komanda, kuru pārstāvēja Artūrs Sašņikovs. Lindes komanda piekāpās tai pusfinālā un no tālākas cīņas izstājās. Tai sekoja savstarpējās spēles starp komandām, diemžēl mūsu komandai neizdevās izcīnīt nevienu uzvaru, jāatzīmē, ka Lindes komanda bija vienīgā, kurai nebija nomināla vārtsarga, un vārtos stājās laukuma spēlētāji ik pa laikam nomainot viens otru. Nākamais pārbaudījums bija precizitātes konkurss, kurā bija jātrāpa no 4 dažādiem attālumiem mazajos vārtiņos. Šajā pārbaudījumā uzvarēja Mika Babra vadīta komanda, pārējās komandas uzrādīja vienādu rezultātu. Vakara noslēgumā bija vissarežģītākais no uzdevums – Freestyle challenge, kurā 20 sekunžu laikā bija jārāda bumbas pārvaldīšanas prasmes un tehnika. Katram dalībniekam tika doti divi piegājieni. Tajā uzvarēja Latvijas telpu futbola izlases spēlētājs Miks Babris, taču arī mūsu spēlētājs Kristaps Mackovs rādīja teicamu sniegumu.

Lai arī pasākums ievilkās krietni pēc pusnakts, neviens no spēlētājiem vai līdzjutējiem neizrādīja nogurumu, jo vakars bija pozitīvu emociju un aizraujošu brīžu pārbagāts. Visas komandas tika pie garšīgajiem kliņģeriem un dažādām balvām, bet pats galvenais – guva prieku no futbola spēlēšanas.

2020.gada LU Futbola Līgas Zvaigžņu spēles dalībnieki. Foto – Marija Voronova

Izmantotie resursi:
Latvijas Universitātes oficiālā mājaslapa