Aizvadīsim pirmo pārbaudes spēli 2018.gadā!

Vai šogad Khabibullo Tulaev būs tikpat rezultatīvs kā 2015.gada sezonā? Foto - Juris Gūtmans
Vai šogad Khabibullo Tulaev būs tikpat rezultatīvs kā 2015.gada sezonā? Foto – Juris Gūtmans

Šodien plkst.13:00 Rīgas 49.vidusskolas stadionā mūsu lielā komanda aizvadīs savu pirmo pārbaudes spēli 2018.gadā pret “Riga United F.C.”. Jau pirms spēles sākuma ir ļoti daudz interesantu faktu par gaidāmo maču.

Kā pirmo var minēt to, ka “Riga United F.C.” sastāvā visticamāk būs iekļauts Aleksandrs Ivanovs, kurš līdz šim aizvadīja trīs sezonas “FK Lielupe” kreklā. Jāmin, ka oficiāli šī pāreja vēl nav notikusi. Savukārt “FK Lielupe” sastāvā šajā gadu mijā ir notikušas vairākas interesantas izmaiņas. Sāksim ar to, ka treneru korpusu papildināja Ruslans Aleksejevs, kurš tika iecelts par komandas otro treneri. Arī interesants fakts ir tāds, ka Kārlis Villerušs ir nodevis savu kapteiņa saiti Denisam Kiriļukam. Tāpat savu pirmo spēli mūsu komandā aizvadīs Davids Gaharija, Dāvis Sondors un Ģirts Frišmanis, kā arī komandā pēc divu gadu prombūtnes ir atgriezies 2015.gada “FK Lielupe” rezultatīvākais spēlētājs Khabibullo Tulaev, kas ir vērienīgs papildinājums komandai uzbrukuma līnijā.

Ir jūtams, ka komanda arvien straujāk un nopietnāk sāk gatavoties gaidāmajai 2.Līgas sezonai, kura jau vairs nav aiz kalniem, jo līdz sezonas sākumam ir atlikuši nieka trīs mēneši.

#ticamkomandā