Trīs mūsu treneri nokārto teorētisko eksāmenu

Pēc teorētisko eksāmenu nokārtošanas noslēgušās šīgada pirmās C-LFF futbola trenera licences apmācību grupas nodarbības, kuras veiksmīgi pabeiguši 19 treneri, iegūstot C-LFF treneru licences. Starp viņiem ir arī trīs “FK Lielupe” treneri: Kārlis Villerušs, Maksims Harkins un Marita Katāja-Paegle. Tāpat licences ir saņēmuši arī divi mūsu komandas jaunpienācēji: Aleksandrs Briļs, kurš strādā “Jūrmalas Sporta Skolā”, un Vadims Burlačuks, kurš ikdienā strādā “Riga FC/ŠFS”.

Programmas dalībnieki apmācības uzsāka aprīļa ievadā, aizvadot 14 teorētisko un praktisko nodarbību dienas Rīgā, kā arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrā Staicele. Apmācību noslēgumā 15. un 16. augustā norisinājās teorētisko eksāmenu kārtošana.

Teorētiskā eksāmena laikā uzdotie jautājumi skāra tēmas, kas ietilpa kursa programmā, kā arī ir saistītas ar studentu pašreizējo un plānoto profesionālo darbību. Jaunos trenerus eksaminēja komisija, kuras sastāvā bija LFF sporta direktors Dainis Kazakevičs, LFF Izglītības nodaļas vadītājs Jurijs Andrejevs, LFF Izglītības nodaļas metodiķi Artūrs Biezais un Kirils Buravcevs, LFF sporta direktora asistents Raimonds Aleksandrovs un Latvijas U-19 izlases trenera asistents Andrejs Gluščuks.

Tāpat izceļams, ka ar izcilību kursus pabeidza pieci speciālisti, starp kuriem ir arī mūsu Kārlis Villerušs!

2017.gada C-LFF kursu izciļnieki. Foto - LFF.LV (Kirils Buravcevs)
2017.gada C-LFF kursu izciļnieki. Foto – LFF.LV (Kirils Buravcevs)