Gatavojamies sezonai!

fkl preseason

Lielā ātrumā tuvojās 2017.gada 2.Līgas sezona. Mūsu komanda jau kopš janvāra vidus cītīgi gatavojas čempionātam. Ir ļoti lielas izmaiņas sastāvā, parādījās daudz jaunu spēcīgu spēlētāju, mainījās pieeja treniņos, kā arī organizatoriskā pieeja gaidāmajam čempionātam. “FK Lielupe” grib iepriecināt savus līdzjutējus, ka šosezon mēs centīsimies visas spēles atspoguļot LIVE režīmā mūsu mājaslapā, jau 19.martā, kad mums ir paredzēta pārbaudes spēle ar “Riga United F.C.” mēs izmēģināsim šo sistēmu. Būs iespēja LIVE režīmā ieraudzīt rezultāta izmaiņas, kā arī komandas pieteikumu, vārtu guvējus un citu informāciju. Tāpat 7.aprīlī būs sastādīts 2.Līgas 2017.gada sezonas kalendārs, ir paredzēts, ka pirmā spēle šogad būs jāaizvada neierasti agri – aprīļa 22. vai 23.datumā. Bet nedēļu pirms tam ir paredzēta tradicionālā “FK Lielupe” treniņa spēle starp pirmo un otro sastāvu, kurā būs gan kopbildes uzņemšana, gan arī katra spēlētāja prezentēšana.

Tie, kuri vēl grib paspēt pievienoties komandai līdz sezonas sākumam – iesakām neatlikt treniņu apmeklēšanu un doties uz tuvākajiem treniņiem. Pieteikties komandā var zvanot pa tālruni: 26683592, rakstot uz mūsu e-pastu: fklielupe@gmail.com, vai arī mūsu mājaslapas sadaļā: JOIN THE TEAM.

Sekojiet līdzi gan mūsu mājaslapai, gan arī sociāliem tīkliem, jo būs ļoti daudz interesantu ziņu sakarā ar čempionāta sākumu un gatavošanos tam.

#TicamKomandā #PievienojiesKomandai