Sāksim čempionāta otro apli ar izbraukumu uz Ādažiem

Esam nonākuši līdz Trešās līgas Ziemeļu zonas čempionāta pirmā posma ekvatoram, aizvadot pa vienai spēlei pret katru pretinieku. Diemžēl turnīrs ne pavisam nerit tā kā to bijām gaidījuši, jo savu vienīgo uzvaru izcīnījām tieši pirmā apļa pirmajā spēlē pret Ādažiem, pēcāk piedzīvojot piecus zaudējumus pēc kārtas un praktiski izdzēšot izredzes iekļūt labāko trīs komandu starpā, kas cīnīsies par iekļūšanu Trešās līgas finālturnīrā.

Abas komandas turnīra tabulā dala pēdējās divas vietas – Ādaži ar vienu punktu sešās spēlēs, ko izcīnija neizšķirtā ar 2:2 pret FK Alberts, ierindojas septītajā vietā, kamēr mums tikpat spēlēs trīs punkti.

Ādažu sastāvā rezultatīvākais ar diviem gūtiem vārtiem ir Ričards Janevics, tomēr komandas līderis viennozīmīgi ir Natans Kats, kurš visas sešas čempionāta spēles ir aizvadījis praktiski no zvana līdz zvanam. Viņš vēl pirms pusotras sezonas spēlēja Nākotnes līgas čempionātā JDFS Alberts sastāvā, aizvadot tur 42 spēles.

Mūsu sastāvā pēc spēles prombūtnes atgriezīsies aizsardzības līderis Rikardo Paoli. Tomēr nākas paziņot, ka visticamāk līdz pat sezonas beigām nāksies iztikt bez komandas rezultatīvākā spēlētāja Sergeja Lazorska, kurš iedzīvojies veselības problēmās.

Lai vēl saglabātu minimālas izredzes uz iekļūšanu labāko 3 komandu skaitā savā grupā, šī spēle ir obligāti jāuzvar. Spēles sākums 18:00 Ādažu sporta centra stadionā.