Pārtraucam ieilgušo zaudējumu sēriju sakaujot Ādažus

Aizvadīto nedēļu izdevās noslēgt uz ļoti pozitīvas nots – ne tikai spējām izcīnīt ļoti pārliecinošu 3:0 uzvaru izbraukumā pret FK Ādaži komandu, bet arī pārtraucām 5 spēļu zaudējumu sēriju Trešajā līgā. Ar šo uzvaru joprojām saglabājam cerības pacīnīties par iekļūšanu labāko 3 komandu skaitā, kas dos iespēju vēlāk cīnīties par iekļūšanu līgas finālturnīrā.

Tā kā laukuma kvalitāte šajā izbraukuma spēlē bija maigi sakot slikta, tad pirmās minūtes mēs pavadījām pierodot pie tā un bumba mūsu rīcībā nesaglabājās ilgi. Spēli ar nelielu spiedienu uz mūsu vārtiem iesāka pretinieki, izpildot vairākus visai bīstamus stūra sitienus. Tomēr, minūtēm ejot, mēs pārņēmām iniciatīvu un arvien drošāk kontrolējām bumbu. Spēles 18′ minūtē teicami kreisajā malā nospēlēja Ralfs Biruls, kurš apspēlēja pretspēlētāju un veica piespēli soda laukumā, kur nepieskatīts palika Emīls Artūrs Sorokins. Viņam izdevās realizēt savu iespēju, gūstot savus pirmos vārtus FK Lielupe kreklā savā pirmajā oficiālajā spēlē – 1:0. Atlikušajā puslaika daļā nonācām pie vairākām izcilām vārtu gūšanas iespējām, tomēr precizitāte allaž pievīla. Puslaiks noslēdzās ar mūsu minimālu pārsvaru 1:0.

Otrā puslaika sākumā devām aukstu dušu pretiniekam, jo nepilnas divas minūtes pēc otrā puslaika sākšanās, izvirzījām vienatnē pret vārtsargu Artjomu Morozovu, kurš bija nekļūdīgs, dubultojot pārsvaru 2:0. Šie bija viņa pirmie vārti šosezon un piektie kopumā FK Lielupe kreklā. Visa otrā puslaika laikā pārliecinoši kontrolējām bumbu, neļaujot tikt ne pie vienas iespējas pretiniekiem. Septiņas minūtes līdz spēles beigām uzstādījām arī gala rezultātu spēlei. Vispirms Dainis Sondors izpildīja viltīgu stūra sitienu, nogādājot bumbu tieši uz kājas Artjomam Morozovam pretī vārtiem, tomēr viņa raidījums tika bloķēts. Atkārtots raidījums ļāva bumbai nonākt vārtsarga zonā pie pašiem vārtiem, tur pēc vairākām divcīņām acīgākais bija Rikardo Paoli, kurš nekļūdīgi šāva bumbu vārtu tīklā, arī gūstot pirmos vārtus šosezon un trešie piecu sezonu laikā, ko pavadījis Lielupē. Spēle tā arī noslēdzās ar 3:0 mūsu labā.

Ar šo uzvaru pacēlāmies tabulā uz piekto vietu, atpaliekot no tik ļoti kārotās trešās vietas vien par trīs punktiem. Nākamā spēle pret mūsu tiešajiem konkurentiem par iekļūšanu labāko trijniekā – FK Sigulda, kuru vēl neesam uzvarējuši oficiālās spēlēs. Šoreiz dosimies izbraukumā, spēles sākums piektdien 19:30.